Business World Global

Yılın En Beğenilen İletişim Ajansı Seçildi.

Yılın En Beğenilen İletişim Ajansı Seçildi.
23 Nisan 2019 - 17:43
İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Kariyer Onursal Ödülleri, Ataköy Yerleşkesinde yer alan Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen görkemli bir tören ile sahiplerini buldu. Kurulduğu günden bugüne kendine misyon olarak her sene 3 öğrenciyi sektöre yetiştiren Avantgarde İletişim Danışmanlığı bu örnek davranışı ve başarılı iletişim çalışmaları sebebi ile ‘Yılın En Beğenilen İletişim Ajansı’ödülüne layık görüldü.

İstanbul Kültür Üniversitesi Onursal Ödülleri, üçüncü kez düzenlendi. 40 farklı kategoride ödüllerin dağıtıldığı gecenin geliri ise’ Yüzümle Mutluyum Derneği’ne bağışlanarak çocuklara umut oldu. 15 yıllık geçmişiyle sektörün güçlü oyuncularından olan Avantgarde İletişim, ‘Yılın En Beğenilen İletişim Ajansı’ seçildi. Stratejik İletişim Danışmanlığı hizmeti kapsamında Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Kriz İletişimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, İtibar Yönetimi, Etkinlik Yönetimi ve Sosyal Medya iletişim hizmetlerini sunan Avantgarde İletişim, ulusal ve uluslararası birçok markaya hizmet veriyor.

2018 yılında yaptığı projeler ve işlerle adından söz ettiren Avantgarde İletişim Danışmanlığı Başkanı Burçak Ilıman, “Bizi böylesine önemli bir ödüle layık gördükleri için öğrencilere çok teşekkür ederiz. Çalışmalarımızın sonucunda böyle bir ödül almak mutluluk verici.Bu ödülü tüm ekibim adına alıyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]