Business World Global

Hikmet Eraslan: Tüm Türkiye’yi medeniyetler şehri Diyarbakır’a davet ediyorum

Hikmet Eraslan: Tüm Türkiye’yi medeniyetler şehri Diyarbakır’a davet ediyorum
29 Ocak 2024 - 17:24

“Mr. Dosso Dossi” adıyla DJ setinin başına geçerek Türkiye’nin pek çok yerinde açık hava konserleri düzenleyen Hikmet Eraslan, bu kez Diyarbakır’da unutulmaz bir etkinliğe imza atacak. Rams Türkiye ve Dosso Dossi Holding iş birliğiyle 18 Mayıs’ta Diyarbakır’da gerçekleştirilecek olan etkinlik, ünlü şarkıcıları hayranlarıyla buluşturacak.

“Rams Türkiye Müzik Festivali By Mr DossoDossi” adı altında Diyarbakır Nevruz Meydanı’nda gerçekleştirilecek etkinlik, ücretsiz olarak izlenebilecek. Lazer ve ışık şovları eşliğinde yerel ve ulusal sanatçıların halkla buluşacağı konser, Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en büyük açık hava eğlenceleri arasında yerini alacak.

Rams Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilecek etkinliği sosyal medya hesaplarından duyuran Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, “Daha önce ülkemizin pek çok noktasında gerçekleştirdiğimiz açık hava konserlerimizi bu kez Rams Türkiye ile çok daha ileri boyuta taşıyoruz. Tüm Türkiye’yi 18 Mayıs’ta medeniyetler şehri Diyarbakır’a davet ediyoruz. Büyük hayran kitleleri bulunan pek çok ünlü sanatçı ile görüşmelerimiz sürüyor. Uzunca süre hafızalardan silinmeyecek bir müzik etkinliğine imza atacağız” dedi.

Etkinliğin, bölge turizm ekonomisine de katkı sağlayacağını belirten Hikmet Eraslan, “Diyarbakır dışında pek çok şehirden konsere katılım olacak. Milyonları bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Bir müzik etkinliğinden çok daha fazlasını gerçekleştireceğiz. Hem Diyarbakır’ın tanıtımına hem de turizmine büyük fayda sağlayacağız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]