Business World Global

iF Design, Müze Gazhane’de tasarım yaklaşımlarını anlatacak

iF Design, Müze Gazhane’de tasarım yaklaşımlarını anlatacak
02 Eylül 2022 - 22:51

iF DESIGN GmbH Hanover merkez ofisinden Benjamin Völksen 06 Eylül (Salı) tarihinde Müze Gazhane, Atölye T odasında saat 17:00 – 18:45’de gerçekleşecek konferansta tasarımdaki yeni yaklaşımları iF DESIGN 2022 Trend Raporu ile özetleyecek.

Benjamin Völksen sunumunda iF Tasarım Trend Raporundaki verileri toplumsal eğilimlerin etkisini tanımlarken, mevcut istatistiklere dayalı kanıtlar sunuyor ve bilgileri ürün ve hizmet performansıyla ilişkilendiriyor. Konferansa katılım ücretsiz olarak 06 Eylül (Salı) tarihinde saat 17:00 – 18:45 arasında Müze Gazhane Atölye T odasında gerçekleşiyor. Katılım ücretsizdir, kayıt gereklidir.

iF Design GmbH, 2022 Trend Raporu  farklı tasarım odaklı sektörler için sosyal, teknolojik gelişmeler ve trendler hakkında çok kapsamlı İngilizce ve Almanca dillerinde 423 sayfalık bir çalışma hazırladı. Özellikle trend araştırmalarından elde edilen bilimsel verilerin bol ürün görselleri ve uygulama örnekleriyle anlatılması ile yenilikçi bir data sunuyor.

iF Tasarım Trend Raporu, Ev, Tüketici Teknolojisi ve Mobilite ürün kategorilerinde dokuz alandan oluşuyor. Her bölüm tasarım trendlerinin bir analizi ile başlıyor. Trend alanı üzerinde önemli etkiye sahip olan iki sosyal mega trend sonucu ile tamamlanıyor.

Bu raporda önümüzdeki yıllarda tasarım endüstrisinde önemli bir rol oynaması beklenen bir mega trendleri keşfedebilir. Nerede yenilik potansiyeli olduğunu veya gelecek dönemde kullanıcıların ihtiyaçlarını ön görebilirsiniz.

İF DESIGN GmbH Hanover merkez ofisinden Benjamin Völksen 06 Eylül (Salı) tarihinde Müze Gazhane, Atölye T odasında saat 17:00 – 18:45’de gerçekleşecek konferansta tasarımdaki yeni yaklaşımları iF DESIGN 2022 Trend Raporu ile özetleyecek.

2023 iF DESIGN AWARD Uluslararası tasarım yarışması hakkındaki, başvuru sürecindeki merak edilen soruları yanıtlayacak.

Kayıt: ifturkey@ifdesign.com

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.