Business World Global

Türkiye’nin yıldızları “Nigella Klass Ödülleri”nde buluştu

Türkiye’nin yıldızları “Nigella Klass Ödülleri”nde buluştu
15 Mayıs 2024 - 14:56

Türkiye’nin en prestijli dergisi Klass Magazin’in bu sene 3. kez gerçekleştirdiği Nigella Klass Ödülleri Gecesi, Swissotel The Bosphorus İstanbul’da her biri sektörünün yıldızı olan isimleri buluşturdu. Nigella ana sponsorluğunda gerçekleşen ve sadece Türkiye değil uluslararası alanda da sektörüne değer katmış isimlerin 50 farklı kategoride ödüllendirildiği törene iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının 500 seçkin ismi katıldı.

Yıl boyunca girişimleri ve başarılarıyla ses getiren isimlerin büyük bir gururla ödüllerine kavuştuğu “Nigella Klass Ödülleri 2024” gecesinin onur konuğu olan dünyaca ünlü sanatçı Dany Brillant ‘Yılın Uluslararası Ses Sanatçısı’ ödülünü kazandığı gecede Türkiye’de bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirtirken gecenin finalinde, şıklığıyla geceye renk katan konukları sahneye davet ederek en beğenilen şarkılarını muhteşem danslar eşliğinde seslendirdi.

Nigella’nın ana sponsor olduğu Türkiye’nin en başarılı ve alanında değer yaratan isimlerin yanı sıra sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin de yer aldığı Nigella Klass Ödülleri 2024, bu yıl da görkemli bir geceyle gerçekleşti.

İş, sanat, sağlık, güzellik ve turizm gibi önemli sektörlerin en başarılı ve alanında fark yaratan isimlerinin 50 farklı kategoride ödüllendirildiği ödül töreni Swissotel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenirken gece Ece Sükan’ın başarılı sunumu ile renklendi. Tören öncesinde gerçekleşen kokteyl renkli anlara sahne olurken gecede girişten itibaren yapılan kırmızı halı röportajlarında davetliler gece ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Törene apayrı bir hava katan özel dans ve ışık gösterileri davetlilere unutulmaz bir gece yaşatırken Swissotel The Bosphorus İstanbul’un mutfağından çıkan şık menü de büyük beğeni topladı. Gecede ödül almaya hak kazanan isimlere her bir detayı incelikle tasarlanan ve üzerinde Klass Magazin’i sembolize eden ‘K’ harfinin yer aldığı bir ödül takdim edilirken ödüle ek olarak kişiye özel üretilen ödül yüzükleri de takdim edildi.

Gecede Kerem Alışık ‘Yılın Tiyatro Sanatçısı’, Müjde Uzman ‘Yılın Kadın Oyuncusu’, Barış Falay ‘Yılın Erkek Oyuncusu’, Murat Karahan ise ‘Yılın Ses Sanatçısı’, Pınar Eliçe “Yılın Türk Sanat Müziği Sanatçısı” seçilirken gecenin onur konuğu Dany Brillant ise ‘Yılın Uluslararası Ses Sanatçısı’ ödülüne layık görüldü. Büyük bir heyecana sahne olan ödül töreni By Mustafa’nın organizasyonuyla gerçekleşirken, Ses, ışık ve sahneyi Ritim Türkiye, fotoğraf ve canlı yayın organizasyonunu ise Bülent Şimşek üstlendi.

Gecede ödüller sahiplerine kavuştuktan sonra gerçekleşen after party’de konuklar gecenin tadını çıkarmaya devam etti. Swissôtel The Bosphorus’da yer alan ve İstanbul’un en iddialı mekanlarından Madhu’s’ta gerçekleşen partide davetliler, Yusuf Özer ve ekibinin muhteşem perküsyon şovu eşliğinde doyasıya eğlenirken ödül alan isimler de yakın dostlarıyla başarılarını kutladı.

TÜRKİYE’NİN YILDIZ İSİMLERİ NİGELLA KLASS ÖDÜLLERİNDE BULUŞTU

Görkemli bir geceyle gerçekleşen Nigella Klass Ödülleri gecesine iş, sanat, magazin, siyaset ve cemiyet dünyasının önemli isimleri katılırken törende Benan Kurtuluş, Haydar Çolakoğlu, Saffet Çerçi, Yaşar Aşçıoğlu, Yüksel Mermer, Ziya Yılmaz, Emel Yıldırım, Murat Aygen, Sinan Öncel, Ulviye Gasımova, Süleyman-Ahu Orakçıoğlu, Zeynep Karahan Uslu, Murat Ergin, Ahmet Selçuk İlkan, Akif Üstündağ, Hilal Suerdem, Sevim Aydın, Aslıhan Karalar, Ece Sükan, Altay, İsmail-Esra Özkan, Yalçın Şahin, Fatih-Nazan Eke, Erbakan Malkoç, Melec-Umut Çakmak, Özge Özder, Sinan Güleryüz, Almila Özerman, Dany Brillant, Barış Falay, Müjde Uzman, Bekir Aksoy, Cihan Nacar, Doğuş Çabakcor, Raşit Bağzıbağlı, Ebru Akel, Pınar Eliçe, Ebru Destan, Ece Gürsel, Galip Ölmez, Güven Güleşçe, Pınar Kerimoğlu, Seda İnan,Tanyeli, Türkan Şerbetçi, Belgin Aksoy, Ali Onaran, Banu Zorlu, Eylem Şenkal, Kadriye Olgar, Kubat, Zahide Yetiş, Ege, Nuri Develi, Simin Bıçakcıoğlu, Berna Öztürk, Bilge Öztürk-Daren Gerede, Ebru Kain, Safiye Soyman, Yeliz Yeşilmen, Kerim Güzeliş, Recai Çakır, Nihan Akın, Öner Evez, Murat Tavman, Suadiye gibi isimler dikkat çekti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.