Business World Global

Yılın İnovatif Araba Servisi Önder Otomotiv oldu

Yılın İnovatif Araba Servisi Önder Otomotiv oldu
12 Şubat 2024 - 17:24

Otomotiv sektörünün köklü firmalarından ve 1995 yılından bu yana sektörde hizmet veren Önder Otomotiv, Ocak ayında Double Tree  by Hilton Otel’de gerçekleşen Başarı ve Kariyer Ödülleri gecesinde “Yılın inovatif Otomotiv Servis ve Kiralama Markası” ödülüne layık görüldü.

Binek ve ticari araçlara verdiği kaliteli hizmetle sektörde rakiplerinin önüne geçen Önder Otomotiv; iş, sanat ve medya dünyasının katıldığı bu gecede hem kaliteli hizmet anlayışı hem de sektörün önde gelen şirketlerinden biri olması nedeniyle ödül aldı. 60 kişilik deneyimli ve uzman kadrosu ile yaklaşık 30 senedir hizmet veren firma, “En iyi hizmet için en doğru adres olma” misyonu ile sektörde varlığını sürdürüyor.

“Yenilik ve Gelişmelere Devam Edeceğiz”

Zafer Önder, Ali Önder ve Ahmet Önder’in birlikte katıldığı gecede firma sahiplerinden Zafer Önder, ödülü ünlü sunucu Hande Sarıoğlu’nun elinden aldı. Ticari araç kiralama alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları ile çalıştıklarını ifade eden Zafer Önder, “Bu ödülü aldığımız için mutlu ve gururluyuz. Luna Medya ve Ratel Medya’ya da bu geceyi organize ettikleri için teşekkür ederiz. Sektördeki yeniliklere ve gelişmelere devam edeceğiz” dedi.

Otomotiv sektöründe fark yarattıklarını dile getiren Zafer Önder, “Tüm marka ve model araçların yedek parça, aksesuar, 7/24 yol yardımı gibi hizmetlerin yanında, tüm sigorta ve kasko işlemlerini de aynı çatı altında müşterilerimize sunmaktayız. Tesisimizde sunduğumuz bakım ve onarım, check-up gibi servis hizmetlerimize ek olarak, araba kiralama gibi ayrıcalıklı hizmetler de sunmaktayız” ifadelerini kullandı.

Otomotiv Sektöründe Yenilikçi Test Cihazları

Profesyonel işin ve zamanında teslimin önemini vurgulayan firma sahibi Zafer Önder, Ece Gürsel ile kırmızı halıda yaptığı röportajda, hızlı ve verimli bakım çalışmalarının, müşterileri için ne kadar önemli olduğunu da ifade etti.

Erkan Petekkaya, Berkay Altunyay, Seda Üren, Evliya Alkan, Müjdat Gezen ve Sahrap Soysal gibi isimlerin de ödüle layık görüldüğü gecede otomotiv sektöründe ödüle layık görülmekten de gurur duyduklarını dile getirdi.

Araç bakım, onarım ve muayene, elektrik sistemleri, motor, fren sistemleri, lastik gibi bakım hizmetlerinin dışında, kiralama hizmeti ile de Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan Önder Otomotiv’in Castrol ve ZOS (Zorlu Energy Solutions) gibi büyük markalar ile de iş ortaklıkları bulunuyor.

Bosch Car yazılımı ile yenilikçi test cihazlarında en son teknikleri ve dijital bilgi sistemlerini kullanan Önder Otomotiv, bu ideal kombinasyon ile kaliteli araba servisi hizmeti sunuyor.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]