Business World Global

TikTak, günlük araç kiralama hizmetine seviye atlatıyor

TikTak, günlük araç kiralama hizmetine seviye atlatıyor
13 Haziran 2024 - 12:27

TikTak, şimdi de günlük araç kiralama deneyimini tamamen dönüştürdü. TikTak’ın yeni rezervasyonlu günlük kiralama modelinde evrak yok, provizyon yok, findeks yok.

TikTak, sunduğu bu yeni deneyimi tamamen mobil uygulama üzerinden gerçekleştiriyor. Evrak imzalamak, provizyon çekimi ve findeks raporu talebi gibi otomobil kiralama sektörünün en zorlayıcı adımlarını tamamen ortadan kaldırıyor.

İlk olarak; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Zorlu Center, Optimum AVM, Vega AVM, Piyalepaşa Çarşı lokasyonlarında başlayan rezervasyonlu günlük kiralama uygulamasına, İstanbul’da ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde yeni noktalar da eklenecek.

Günlük Kirala, Süre Aşımında Saatlik ya da Dakikalık Uzat

TikTak’ın rezervasyonlu günlük kiralama sisteminde müşteriler, kiralama süresini ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde belirleyebiliyor. Kendilerine en uygun süreyi seçerek, esnek ayarlamalar yapabilen kullanıcılar; 2 gün 5 saat boyunca arabaya ihtiyacı varsa 3 günlük kiralama yapmak zorunda kalmıyor.

Yakıt Dahil

TikTak ile kiralanan araçlarda kredi kartında yüksek meblağlı provizyon çekilmiyor. Kiralama süresi bitiminde de güvence bedelinin geri ödenmesi için beklemek gerekmiyor. Ayrıca, aracı bırakırken depodaki benzini dert etmenize gerek yok; depoyu aldığınız gibi bırakmak zorunda değilsiniz.

Muadil araç sürprizi yok

Geleneksel kiralama sözleşmelerinde, araç stok durumuna göre kiraladığınız arabanın yerine “muadil araç” verilebiliyor. TikTak’ta ise kiralayacağınız arabanın tüm özelliklerini mobil uygulamada görüp onaylayabiliyorsunuz.

Ersan Öztürk: Günlük Araç Kiralama Alışkanlıklarını Tamamen Değiştireceğiz

TikTak Kurucusu Ersan Öztürk, TikTak’ın başarısını, müşteri ihtiyaçlarını en ince detayına kadar anlayıp, bu ihtiyaçlara yanıt veren yenilikçi ve özgün uygulamalarına bağladı. “Başlattığımız dakikalık araç kiralama hizmeti ile sektörde birçok ezberi bozduk. Şimdi de günlük kiralama alışkanlıklarını kökten değiştirecek ve müşterilerimize en iyi deneyimi sunacak yeni bir hizmet modelini devreye alıyoruz. Bu modelde, günlük araba kiralama süreçlerindeki evrak, provizyon, findeks gibi pek çok zorluğu ortadan kaldırıyoruz. Kullanıcılarımıza sadece ihtiyaçları kadar ödeyecekleri bir model sunuyoruz. Şu anda ilk olarak 5 noktada başlattığımız bu yeni modelimizi, çok yakında yeni hizmet noktalarıyla genişleterek, TikTak kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmaya devam edeceğiz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]