Business World Global

Vialand Tema Park, öğretmenleri unutmadı

Vialand Tema Park, öğretmenleri unutmadı
24 Kasım 2023 - 13:17

Türkiye’nin Avrupa standartlarındaki ilk tema parkı Vialand, Öğretmenler Günü’nü özel bir jestle kutluyor. 24-25-26 Kasım tarihlerinde öğretmen kimliğiyle gelen ziyaretçiler, Vialand Tema Park’a ücretsiz giriş yapabilecek…

İstanbul’un merkezinde konumlanan Vialand Tema Park, geleceğimizi yetiştiren öğretmenlere anlamlı bir hediye veriyor. Tema park, öğretmenleri eğlenceye ve maceraya davet ediyor.

Vialand, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmenlere 24-25-26 Kasım tarihlerinde, üç gün boyunca muhteşem dünyasında keyifli bir gün yaşatmaya hazırlanıyor. Öğretmenler, bu özel günde Vialand’in eşsiz atmosferinde unutulmaz anılar biriktirme şansına sahip olacaklar. 3 saniyede 110 kilometre hıza çıkan dünyanın en iyi Roller Coaster’ı “Nefeskesen”, 50 metreden adrenalin dolu bir iniş yaşatan “Adalet Kulesi”, sıra dışı bir dönme deneyimi yaşatan “360Plus” ve baş döndürücü bir macera yaşatan “Yaban Arısı” üniteleriyle adrenalini doya doya yaşayacaklar. İstanbul’un şanlı fethinin hologram teknikleriyle aktarıldığı Fatih’in rüyası ünitesi ile çağ açıp çağ kapatan bu tarihi fethe şahitlik edecekler. Doğayla iç içe bir ortamda bulunan ve her yaşa hitap eden Yüksek İp Parkuru, Tırmanma Duvarı, Ağ Parkuru, Ağ Trambolin ve Tubby Slide ile de becerilerini test edip heyecan dolu anlar geçirecekler.

Öğretmenler Günü’nde, öğretmenlere duyulan saygı ve minnettarlık, Vialand’ın sunduğu bu özel fırsatla bir adım öteye taşınacak. Keyif verici bir gün yaşamak isteyen öğretmenler, 24-25-26 Kasım tarihlerinde Tema Park gişelerine öğretmen kimliğiyle geldiklerinde ücretsiz olarak giriş yapabilecekler.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]