Business World Global

Litus İstanbul’da yaşam başladı

Litus İstanbul’da yaşam başladı
10 Temmuz 2024 - 11:12

İş GYO ve Tecim güvencesiyle, İstanbul’un en değerli semtlerinden biri olan Altunizade’de, benzersiz bir proje olan Litus İstanbul sakinlerini ağırlamaya başladı.

Şehrin kalbinde dingin ve konforlu bir hayatın adresi olmaya aday Litus İstanbul, sakinlerine az katlı modern mimarisi, geniş daireleri, bahçe ve teras seçenekleriyle ayrıcalıkların tam ortasında yepyeni bir yaşam vadediyor.

Yüksek standartlarda mimari ve mühendislik

İş GYO’nun, tüm projelerinde olduğu gibi Litus İstanbul Projesi de deprem yönetmeliğine uygun, en yüksek standartlarda mimari ve mühendislikle inşa edildi. İstanbul’un en güvenli bölgelerinden biri olan Altunizade’de sert bir zeminin üzerine C35 radye temel sistemi, C40 betonarme beton – kolon sistemi kullanılan proje deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edildi.

Az katlı, geniş metrekareli, teras veya bahçe seçenekli büyük daireler 

Bahçeli ve dubleks daire seçenekleriyle dikkat çeken Litus İstanbul, modern bir yaşam için gereken tüm altyapı ve donamına sahip. Yatay mimariye sahip proje kapsamında kapalı yüzme havuzu, fitness ve sauna alanı, hobi alanları, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, evcil hayvan manej alanı gibi sosyal imkanlar mevcut.

7 blok ve 4’ü dükkân, 13’ü ofis, 98’i ise daire olmak üzere 115 bağımsız bölümden oluşan Litus İstanbul’da 2+1’den 5+2’ye kadar değişen büyüklük ve planlarda dairelerin yanı sıra bahçeli ve dubleks daire seçenekleri de yer alıyor.   Bahçeli daireler müstakil yaşam konseptine sahip, ara kat dairelerde ise aydınlık, geniş ve ferah alanlarda ayrıcalıklı bir yaşam sunuluyor. Litus İstanbul’da 5+1 ve 5+2 dubleks daireler ayrıca İstanbul’un eşsiz siluetiyle buluşuyor.

Çocuklu ailelerin yanı sıra solo yaşamı tercih edenler için özel olarak tasarlanan Litus İstanbul, 7/24 özel güvenlik servisi, kapalı ve elektrikli araç istasyonlu otopark alanı, her daire için ayrılmış yaklaşık 5 m2’lik depo alanı, akıllı eve hazır teknik donanım gibi özellikleriyle de sürdürülebilir ve güvenli bir yaşamı da mümkün kılıyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]