Business World Global

Trexup Akademi’nin [İstihdam Garantili] E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı başvuları başladı

Trexup Akademi’nin [İstihdam Garantili] E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı başvuları başladı
27 Ekim 2023 - 15:33

Trexup Akademi’nin e-ihracat uzmanı yetiştirmek amacıyla düzenlediği İstihdam Garantili E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı başvuları başladı. E-İhracat alanında kendini geliştirmek isteyen, bu sektörde kariyer hedefi bulunan ve alanında uzman isimlerle bir araya gelmek isteyen kişiler için düzenlenecek olan E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı başvuruları 31 Ekim’e kadar devam edecek.

E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı, Türkiye’nin ihracatını artırmak, ülke ekonomisini büyütmek ve Türk markalarının uluslararası düzeyde tanınmasını sağlamak için çalışmalar yapan e-ihracat şirketi Trexup’ın çatısı altında bulunan Trexup Akademi tarafından düzenlenecek. Eğitimlerin online olarak verileceği programa Türkiye’nin dört bir yanından başvuru yapılabilecek. E-İhracat alanında uzmanlaşmış profesyoneller, girişimciler ve şirket yöneticileri tarafından verilecek olan eğitimler sayesinde programa katılanlar sektördeki en güncel bilgilere ve pratik tecrübelere erişim sağlayabilecek.

Adaylara Kapsamlı Eğitim ve İstihdam Garantisi

Türkiye’nin ihracat potansiyelini artırmayı hedefleyen bir adım olarak tasarlanan E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı’nı başarıyla tamamlayan en az 5 katılımcıya istihdam garantisi sunulacak. Bu sayı daha fazla başarılı aday olması durumunda 20 kişiye kadar çıkarılacak. Bunun dışında kalan diğer tüm adayların CV’leri destekleyen ve talep eden kurumlarla izinleri doğrultusunda paylaşılacak.

E-İhracatın her yönünü kapsayan bir içeriğe sahip olan programda; E-İhracat, Amazon, Etsy, Dijital Pazarlama, Global’de Marka İletişimi gibi konularda uzman eğitmenler, girişimciler ve profesyoneller tarafından online eğitimler verilecek. Eğitimlerin online verilmesi sayesinde katılımcılar zaman ve mekan kısıtlaması yaşamayacak. Katılımcıların e-ihracat alanında pratik deneyim kazanmasını sağlamak için uygulamalı çalışmalar yapılacak. Bu çalışmalar neticesinde katılımcılar, teorik bilgileri pratik uygulamalarla birleştirerek, becerilerini geliştirebilecek.

Ödeme Kolaylığı ve Ücretli Çalışma Fırsatı

E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı kapsamında verilecek olan online eğitimlerin ücreti 5.000 TL + KDV olarak belirlendi. Ödeme vade farksız 5 taksit seçeneğiyle yapabilecek.

Online eğitimlerin tamamlanmasının ardından, isteyen katılımcılar program boyunca edinilen bilgilerin değerlendirildiği final sınavına girecek. Final sınavını geçen adaylar, e-ihracat konusunda daha derinlemesine bilgi, pratik beceri kazanmak için interaktif oturumlar ve uygulamalı çalışmaları içeren workshoplara katılım hakkı elde edecek. Workshopları başarıyla tamamlayan adaylar arasından seçilecek en fazla 20 aday 4 ay boyunca hem uzaktan çalışma iş modeli ile pratik yapıp deneyim kazanacak hem de  aylık 5.000 TL ücret alacak.

Son Başvuru Tarihi 31 Ekim 2023

Herhangi bir yabancı dil bilme zorunluluğunun olmadığı E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı’na 17-35 yaş aralığındaki; lise öğrencileri, lise mezunları, üniversite öğrencileri, üniversite mezunları ve sektörde kariyerini geliştirmek isteyen herkes https://trexupakademi.com/kayit.php adresinden başvurabilecek. Programın son başvuru tarihi ise 31 Ekim 2023.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.