Business World Global

Sunset Grill&Bar After gastronomi tutkunlarını bekliyor

Sunset Grill&Bar After gastronomi tutkunlarını bekliyor
29 Kasım 2023 - 16:52

İstanbul’un gözde lezzet ve eğlence duraklarından Sunset Grill&Bar, misafirlerine eşsiz bir deneyim sunmaya devam ediyor. Şehrin kalbinde, boğazın panoramik muhteşem manzarası eşliğinde konuklarını ağırlayan bu özel mekan, sadece yemek ve eğlence ile kalmayıp, Sunset Grill&Bar After’da çarşamba ve cumartesi günlerini bir gastronomi deneyimine dönüşüyor.

Şehrin ikonik restoranı her cumartesi düzenlenecek olan Gastro Club konsepti dahilindeki #gastrosaturday etkinlikleriyle lezzet tutkunlarını ağırlamaya hazırlanıyor. Saat 16.00 ile 18.00 arasında gerçekleşecek olan etkinliklerde viski tadımı, şarap eşleşmeleri ve birbirinden özel lezzet deneyimleri alanında uzman isimlerle misafirleri bir araya getirecek. Bu lezzetli etkinlik serisinde, viski tutkunları için özel tadımlar, şarapseverler için özenle seçilmiş eşleşmeler ve chef table’lar gibi gastronomi etkinlikleriyle damaklarınızı şımartacak bir deneyim sizi bekliyor olacak. Sunset’in özenle hazırlanan özel etkinlik serileriyle, gastronomi profesyonelleri öncülüğünde yepyeni lezzetleri keşfetmeye davetlisiniz…

Aperitivo Zamanı: Sunset Grill&Bar After, Çarşamba Günleri İş Çıkışlarına Keyif Katıyor

İş çıkışlarınıza lezzetli bir mola vermek istiyorsanız, her hafta Çarşamba günleri Sunset Grill&Bar After’ın kapıları sizi bekliyor. Saat 17.30 ile 19.30 arasında gerçekleşen ‘Aperitivo Time’, lezzetli kokteyller ve Şef Fabrice Canelle’nin özel paylaşımlık ikramları ile iş çıkışlarınızı unutulmaz kılacak. Keyifli müzik eşliğinde, günün stresini atmak ve eğlenceli bir akşam geçirmek için Sunset Grill&Bar After aklınızda olsun.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.