Business World Global

Sipay’e 2 “altın” ödül birden

Sipay’e 2 “altın” ödül birden
22 Aralık 2023 - 19:02

Finansal teknolojiler dünyasının Oscar’ı olarak anılan PSM Awards’ın 2023 yılı kazananları açıklandı. Geçen yılki yarışmada “En İnovatif Ürün” ve “En İyi Altyapı” dallarında “altın” ödüllerin sahibi olan Sipay, bu yıl da “Dijital Dönüşüm” ve “Genç Kıvılcım” kategorilerinde 2 “Altın PSM” birden aldı.

Finans sektörünün ve finansal teknoloji alanının gelişmesini hedef alan yenilikçi ürün ve hizmetleri desteklemek, inovatif projeleri öne çıkartarak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin ve birikimlerin paylaşılmasını sağlamak ve ödeme sistemleri endüstrisindeki yaratıcılığı teşvik etmek için şirketlerin başarılarını ödüllendiren PSM Awards’da 2023 kazananları belli oldu. Bu yıl 6’ncısı düzenlenen programda, Fintek sektörünün lider oyuncularından Sipay, “Açık Bankacılık” uygulaması ile “Dijital Dönüşüm” alanında “Altın PSM” ödülü alırken, Sipay Proje Direktörü Meltem Yüksek de “Genç Kıvılcım” kategorisinde “altın” ödülün sahibi oldu.

3 yıl art arda ödül aldı

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Sipay CEO’su Semih Muşabak, şöyle konuştu: “Henüz 5’inci yılını yeni tamamlamış bir şirket olarak PSM Awards’da 3 yıl art arda ödüle layık görülmekten dolayı çok mutluyuz, gururluyuz. Bu başarı olağanüstü yetenekleri, üstün becerileri ve mükemmel performanslarıyla büyük bir özveriyle çalışan ekibimizin eseri. Sipay olarak PSM Awards 2021’de Sanal POS ve Dijital Cüzdan ürünümüzle “Yılın Startup’ı” dalında “altın” ödül alırken, 2022’de de “En İnovatif Ürün” ve “En İyi Altyapı” dallarında “altın” ödüllerin sahibi olmuştuk. Bu yıl alanımızda bir ilke imza atarak hayata geçirdiğimiz Açık Bankacılık uygulamamızın yanı sıra genç bir kadın liderimizin elde ettiği başarıyla birlikte 2 “altın” ödüle daha layık görüldük. Geçtiğimiz yıllarda elde ettiğimiz başarılı büyüme grafiğini gelecek yıllarda da sürdüreceğiz. Ana hedefimiz giderek büyüyen ekibimizle birlikte ortak çaba göstererek sektörün en hızlı büyüyen şirketi olma ünvanımızı korumak.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.