Business World Global

Recep Demiray, Dinazors’ta ünlü isimleri bir araya getirdi

Recep Demiray, Dinazors’ta ünlü isimleri bir araya getirdi
13 Kasım 2023 - 11:16

Geçtiğimiz ay katıldığı Milano Moda Haftası’nda başarılı bir defile gerçekleştirerek ülkemizi temsil eden modacı Recep Demiray, bu kez farklı bir etkinliğe imza attı.

Marka yüzü olduğu yeni online alışveriş sitesi Dinazors.com’un tanıtım etkinliğine ev sahipliği yapan Demiray, renkli bir gecede misafirlerini ağırladı. Sheraton İstanbul Levent’te yaklaşık 300 davetlinin hazır bulunduğu davete moda, sanat, cemiyet ve iş dünyasından pek çok ismin katıldı.

Ünlü mankenler Demet Şener, Özge Ulusoy, Tuğçe Aral ve Nilay Dorsa ile şarkıcı Lara’nın da aralarında bulunduğu konuklar ile yakından ilgilenen Recep Demiray, 150 milyona yakın ürün çeşidiyle aylık yaklaşık 4 milyon sipariş hedefi bulunan Dinazors.com’un renkli etkinliklere imza atmaya devam edeceğini söyledi. Gecede sahne alan Yansı, şarkılarıyla konukları coşturdu.

Marka yüzü olduğu Dinazors.com hakkında bilgi veren Recep Demiray, sektöre çok güçlü bir giriş yaptıklarını belirterek, “Gerek ürün çeşitliliğimiz, gerekse ürünlerin teslimatındaki hızımızla sektörde fark yaratacağız. Ayrıca, ürün tedarik ettiğimiz markalardan, alışveriş yapanlara kadar sunduğumuz pek çok cazip avantajlarla sektöre bomba gibi bir giriş yaptık” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.