Business World Global

QNB Sigorta, ‘Bugün, Bugünü Yaşa’ ile Effie Ödülü’nün Sahibi Oldu

QNB Sigorta, ‘Bugün, Bugünü Yaşa’ ile Effie Ödülü’nün Sahibi Oldu
27 Mayıs 2024 - 11:45

QNB Sigorta, “Bugün, Bugünü Yaşa”söylemini aktardığı reklam kampanyası ile Effie Ödülü’ne layık görüldü. Sigorta Hizmetleri kategorisinde Bronz Effieödülü kazanan QNB Sigorta’nın reklam kampanyasında, anı yaşamanın önemini vurgulayan kesitler yer alıyor.

Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri, her yıl Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği ve Effie Worldwide iş birliğiyle düzenlenerek yılın en etkili reklam kampanyalarını ödüllendiriyor. Bu yıl 16. kez düzenlenen ödül programında, sigortayı sadece geleceğe dair bir güvence olarak değil, aynı zamanda günlük yaşamın bugünden bir parçası haline getirmek üzere çalışmalarını yürüten QNB Sigorta, “Bugün, Bugünü Yaşa” söylemini aktaran reklam kampanyası ile Sigorta Hizmetleri kategorisinde Bronz Effie ödülünün sahibi oldu.

Kampanya, anı yaşamanın önemini vurgulayan kesitleriyle dikkat çekerken, QNB Sigorta’nın temsil ettiği değerler ve müşteri odaklı yaklaşımını da güçlü bir şekilde aktarıyor. Ödüle götüren reklam kampanyasında sigortacılığın sadece ileriye dönük bir planlama olmadığı vurgulanarak, bugünün huzurunu ve kafa rahatlığını da içerdiği aktarıyor. QNB Sigorta, ‘Sigortacılık, sevdiklerimize sarılırken sadece onları ne kadar çok sevdiğimizi ve aslında her ne yapıyor olursak olalım o anı yaşamamızı, keyfini çıkarmamızı sağlamalı’ felsefesini benimseyerek reklam kampanyasında “QNB Sigorta, sadece yarın değil şimdi iyi ol, bugün iyi hisset diye var” diyor.

Pazarlama ve iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan Effie’ye layık görülmekten duyduğu mutluluğu paylaşan QNB Sigorta Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Bayhan, “Sigortacılığın sadece yarın için değil bugünden iyi hissetmeniz için yanınızda, hayatınızda olması gerektiğine inanıyoruz. Bu inançla, müşterilerimizin hayatına dokunacak, onların anlarını daha anlamlı ve güvende hissettirecek çözümler sunuyoruz. Bu doğrultuda, sigorta poliçelerimizi, müşterilerimizin yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlarına uygun şekilde kişiselleştiriyoruz. Her bir müşterimizin benzersiz olduğunun farkındalığıyla ihtiyaçlarına özel çözümler sunmayı hedefliyoruz. ‘Bugün, Bugünü Yaşa’ felsefemiz, sigortacılığın sadece geleceğe yönelik bir planlamadan ibaret olmadığını, bugünün huzurunu da kapsadığını vurguluyor. Sürdürdüğümüz tüm çalışmaların kalbini oluşturan bu anlayışımızı aktardığımız reklam filmimizin müşterilerimiz vepaydaşlarımız tarafından benimsenmesinden, Effie gibi uluslararası kriterlerle düzenlenen endeksler tarafından takdir görmesinden dolayı çok mutluyuz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]