Business World Global

Perşembe’nin turizmde ışıkları yanacak

Perşembe’nin turizmde ışıkları yanacak
05 Şubat 2024 - 12:26

AK Parti Ordu’nun ilçelerinin belediye başkan adaylarını belirledi. Perşembe’ye hem ilçeyi hem de turizmi en iyi bilen isim aday oldu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde basın yayın dairesi başkanı olarak görev yapan Cihat Albayrak, Perşembe Belediye Başkan adayı olarak belirlendi.

Hem turizmi hem de Perşembe’yi çok iyi bilen Albayrak kentin turizmde atağa geçmesini sağlayacak.

Karadeniz’de sakin şehir ünvanına sahip tek kent olan Perşembe ünle sanatçıları, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla dikkat çekiyor. Uzun süredir Perşembe ile ilgili çalışmalar ve projeler yapan Cihat Albayrak yeni döneme ilişki şu mesajları verdi:

“Ülkemizin sayılı doğal güzelliklerini barındıran Perşembe’miz için Bismillah diyerek yola çıktık. Ordu’muzu bir tarafta Bakanımız Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Hilmi Güler ile bir tarafta memleketine sevdalı bizlerle çok daha güzel günler bekliyor. Bugünlere gelmemde emeği olan şehrime hizmet etme imkanı sunan herkese bir kez daha en içten duygularımla teşekkür ederim. Yola çıkarken sevdam diye adlandırdığım Perşembe’mizi bugünden itibaren tarihiyle, turizmiyle, ekonomik olarak yukarılara çıkarmak için enerjimizi ortaya koyacağımızı herkesin bilmesini isterim. Yason Burnu, Çaka Plajı, Hoynat Adası, sahili, doğal güzellikleri ülkemizin önemli turizm noktaları. Buraların daha fazla misafirlerini ağırlaması için aşk ile çalışacağız.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]