Business World Global

Konica Minolta, AccurioPro Variable Data ile yaratıcılığı yeniden tasarlıyor.

Konica Minolta, AccurioPro Variable Data ile yaratıcılığı yeniden tasarlıyor.
21.100
10 Aralık 2019 - 13:34

Konica Minolta yüksek performanslı masaüstü uygulamalarında yaratıcılığı ve birebir pazarlamayı yeni standartlarla sunan yepyeni bir profesyonel yazılım paketi olan AccurioPro Variable Data’yı piyasaya sürdü.

Tüm Konica Minolta ve diğer dijital baskı makineleri tarafından tam olarak desteklenen hızlı, kişiselleştirilmiş çıktılar üreten Accurio Pro Variable Data, metin, resim, çok satırlı makale veya tam sayfa bilgileri birleştirme özelliğine sahip.

Eğri üzerine yazma, resim etrafında kaydırmalar, çok sayfalı kompozisyon, alt gölgeler ve saydamlık efektleri gibi birçok gelişmiş tasarım özelliğini destekleyen AccurioPro Variable Data için diğer VDP yazılım ürünlerinden farklı bir kodlama dili de gerekmiyor.

Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri Avrupa Üretim Baskısı Ürün Müdürü André Statkus, ürün hakkında şunları söylüyor:

“AccurioPro Variable Data ile Konica Minolta tüm değişken veri yazılımı ürünlerinin fiyat/performans çıtasını artırdı. Birebir pazarlamayı kolaylaştıracak bir yazılım paketidir. Benzersiz bir performans ve esnekliğe sahiptir. Piyasadaki başka hiçbir yazılım paketi, basit ve menü odaklı bir kullanıcı arayüzü ile bu kadar fazla güç sağlayamaz. Yerleşik özellikler dizisi, kullanım kolaylığı, Adobe InDesign ile doğrudan entegrasyonu ve cazip fiyatı ile AccurioPro Variable Data, yeni standart haline gelecek.

AccurioPro Variable Data’nın diğer özellikleri şunlardır:

  • CopyFit™ Modülü – belirlenmiş bir alana sığmayan, çok uzun olan metinler için anında kopya sığdırma özelliği sağlar
  • Rules Modülü – karmaşık koşullu mantık (eğer/sonra/başka) işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılabilir
  • Imposition (Yükleme) Modülü – “kesme ve istifleme” çıkışı ve yükleme şablonları için tam destekli çoklu uygulama düzenlerinin oluşturulmasını sağlar
  • Bar Coding (Barkod) Modülü – Değişken doğrusal ve 2D barkodlar için destek sağlar
  • Automation (Otomasyon) Modülü – tamamen otomatik değişken veri iş akışları oluşturmak için Enfocus Switch ve diğer ürünlerle birlikte kullanılabilir

Konica Minolta, AccurioPro Variable Data’yı iki sürümde sunuyor: Temel ve Premium.

Temel sürüm, sınırsız sayıda veritabanı kaydını işleyebilen uygun fiyatlı, sağlam bir araç. CopyFit, Rules ve Imposition modüllerini içeriyor ve PDF veya PDF/ VT formatında çok sayfalı değişken çıktılar üretebiliyor.

Premium sürüm, Temel sürümün tüm özelliklerini sağlayan profesyonel bir sürümdür. Aynı zamanda ana sayfa değiştirme, gömülü değişkenler, stil etiketleri ve ek VDP çıkış formatları için destek de sağlar.

Konica Minolta Inc. Hakkında

Konica Minolta, Inc. işletmelere ve topluma yenilikçi çözümler sunan küresel bir teknoloji şirketidir. Gelişmiş görüntüleme, optik, algılama, malzeme ve nano işleme alanındaki temel teknolojilerinin kombinasyonundaki güçlü yönleriyle Konica Minolta kendini müşterilerinin operasyonları ve iş süreçleri sırasında karşılaştığı zorlukları çözmeye yönelik yeni değerler yaratmaya adamıştır. Şirket, Nesnelerin İnterneti (IoT) döneminde görünmeyen zorluklara dair geniş kapsamlı içgörü ile dijital teknolojilerdeki uzmanlığını geliştirerek “One Konica Minolta” olarak dijital bir şirkete dönüşüm sürecinden geçiyor. Bunun yanısıra, Konica Minolta akademik, endüstriyel ve girişimci ortaklarla yapılan çeşitli işbirlikleri ve stratejik ortaklıklar yoluyla açık inovasyon konusunda da aktif. Merkezi Tokyo’da bulunan Konica Minolta, 50 ülkede 44,300’den fazla çalışanı bulunan topluluk şirketlerine sahiptir ve dünya genelinde 150 ülkede ürün ve hizmetler sunmaktadır.

 

Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri Hakkında

Almanya’nın Langenhagen kentinde bulunan Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri Ltd. Japonya Tokyoda bulunan Konica Minolta Ltd. şirketinin tamamına sahip olunan bağlı ortaklığıdır. Konica Minolta eşsiz görüntüleme uzmanlığı ve veri işleme yetenekleriyle müşterileri için ilgili çözümler üretir ve toplumun karşılaştığı sorunları çözerek müşterilerinin dijital çağda şampiyon olmalarını sağlar. Kapsamlı bir BT hizmetleri sağlayıcısı olan Konica Minolta, iş süreçlerini iş akışı otomasyonu ile optimize etmek için danışmanlık ve hizmetler sunar. Şirket ayrıca müşterilerine BT altyapısı ve BT güvenliği ile bulut ortamlarında çözümler ve yönetilen hizmetler sunar. Ofis baskı çözümleri alanında, “IDC MarketScape: Batı Avrupa Akıllı Çok Fonksiyonlu Çevre Birimi 2018 Satıcı Değerlendirmesi”, Konica Minolta’yı ‘Dünyanın önde gelen çok işlevli akıllı çevre birimi sağlayıcısı’ olarak tanındığını belirtmiştir. Profesyonel baskı pazarında güçlü bir ortak olan Konica Minolta, iş danışmanlığı, gelişmiş en son teknolojiler ve yazılımlar sunar ve on yıldan fazla bir süredir Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’da  üretim baskı pazarının lideri olarak kendini kanıtlamıştır (InfoSource). Londra’daki İş İnovasyon Merkezi ve Avrupa’da bulunan dört Ar-Ge laboratuvarı, Konica Minolta’nın müşterilerinin yanı sıra akademik, endüstriyel ve girişimci ortakları ile işbirliği yaparak yenilik getirmesini sağlar. Konica Minolta, “Akıllı hizmeti akıllı teknolojiyle” birleştiren çözümleri ile Keypoint Intelligence’den ‘Üstün Hizmet Verilebilirlik için Alıcılar Lab PaceSetter 2018/2019 Ödülü’nü aldı. Konica Minolta Avupa İş Çözümleri, Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’da bulunan 80’den fazla ülkede yan kuruluşlar ve distribütörler tarafından temsil edilmektedir. Neredeyse 10 bin 300 çalışanı bulunan (Nisan 2019 itibariyle) Konica Minolta Avrupa, 2018/19 mali yılında 2.39 milyar Euro tutarında net satış elde etti.

Daha fazla bilgi için, lütfen http://newsroom.konicaminolta.eu/ adresini ziyaret edin ve Facebook, YouTube ve Twitter’da @KonicaMinoltaEU adresindeki Konica Minolta’yı takip edin.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.