Business World Global

Konfor Mobilya’da üst düzey atama

Konfor Mobilya’da üst düzey atama
10 Kasım 2023 - 12:39

Konfor Mobilya, sektörün tecrübeli isimlerinden Akın Can’ı, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı göreviyle bünyesine dahil etti.

1978 yılından bugüne mobilya sektöründe yenilikçi ve trend tasarımları kaliteyle buluşturan Konfor Mobilya, Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak Akın Can’ı atadı.

Can, Konfor bünyesine katılmanın kendisi için bir gurur olduğunu belirterek, “Konularında uzman ekip arkadaşlarımla birlikte bu güzel süreci daha da ileriye taşıyacağıma ve imzamız olan her koleksiyonda ‘Konfor’ lüksünü tüm müşterilerimize yaşatacağımıza inancım tam. Hem bayi kanalında daha da güçlenecek hem de bizden ürün satın alan tüm müşterilerimiz ile yepyeni koleksiyonları deneyimleyeceğimiz güzel bir döneme giriyoruz.” şeklinde konuştu.

Mobilya sektörünün kilit aktörlerinden Akın Can, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Pazarlama bölümünü tamamladıktan sonra İstanbul Rumeli Üniversitesi MBA bölümünde eğitimini devam ettirmiştir.

İş hayatında, Weltew Home bünyesinde Grup Satış Müdürü görevlerini üstlenen Can, Konfor bünyesinde Konfor Mobilya, Konfor Yatak ve Çetmen Mobilya Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde liderlik edecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]