Business World Global

Garanti BBVA ile ParkOrman’da yeni dönem başlıyor

Garanti BBVA ile ParkOrman’da yeni dönem başlıyor
26 Ocak 2024 - 10:10

Doğuş Grubu, İstanbul’un yeşil kalbi ParkOrman’ı, doğaya olan sevgi ve saygısını yansıtarak yeniden canlandırmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Şehrin merkezinde, doğa ile iç içe, sürdürülebilir bir dünya hayaliyle Doğuş Grubu tarafından yeniden tasarlanan ParkOrman, Garanti BBVA ile yapılan ve 5 yıllık süreyi kapsayan isim sponsorluğu anlaşması sonrasında ‘Bonus ParkOrman’ adı ile İstanbul’lularla buluşuyor.

Doğuş Grubu’nun özenle yürüttüğü rehabilitasyon çalışmaları sonucunda doğayla uyumlu bir şekilde dönüşüm gösteren Bonus ParkOrman, herkese açık ve günün her saati yaşayan bir deneyim alanına evriliyor. Bisiklet ve yürüyüş parkurları, açık ve kapalı çocuk oyun alanları ve çeşitlendirilmiş sosyal etkinliklerle zenginleştirilen Bonus ParkOrman, İstanbullulara eşsiz bir deneyim vaat ediyor.

Bonus ParkOrman üzerinden doğa, yeşil yaşam ve sürdürülebilirlik konularında toplumsal farkındalığı artırmayı hedefleyen Doğuş Grubu, bu alanda önemli bir rol üstleniyor. Haziran 2024’te tüm yenilikleriyle İstanbul’lularla buluşacak Bonus ParkOrman, Doğuş Grubu’nun sürdürülebilir bir geleceği şekillendirme vizyonunun öncü adımlarından biri olarak, doğayla iç içe, unutulmaz ve çok boyutlu bir yaşam alanı olacak.

Bu eşsiz atmosfere ek olarak Garanti BBVA Bonus sahipleri Bonus ParkOrman’daki çeşitli etkinliklerde özel indirim ve ayrıcalıklardan faydalanma fırsatı bulacaklar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.