Business World Global

Dem’s Construction’dan KKTC’de yeni proje

Dem’s Construction’dan KKTC’de yeni proje
30 Kasım 2023 - 14:05

Dem’s Construction edindiği 25 yıllık tecrübeyi “Hera Luxury Resorts” projesine aktarıyor. Süleyman Can tarafından faaliyete geçen Dem’s Construction, her projesinde yenilikçi, teknolojik ve modern bir mimariyi kullanmayı hedefliyor.

Can, Bafra Oteller Mevkii’nin en güzel noktasında yer alan, yedi yılda ödediğiniz parayı geri alabileceğiniz Hera Luxury Resorts Projesi KKTC’nin ilk ve tek tapulu otel odası olan projesi olarak hayata geçiriyor.

25 yıllık deneyimini projelerine aktardığını belirten Dem’s Construction Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Can “348 adet otel tipi konut, 3 farklı daire tipinden oluşan Hera Luxury Resorts projemizde her bütçeye ve tercihe uygun seçeneklerimiz mevcut. 9 bloktan oluşan projemizde Studio, Penthouse ve 2+1 daire tiplerimizde yeşil alan, cafe&restoran, spor salonu, ticari alanlar, havuz, spor alanları, yürüme parkuru, spa, oyun kulubü, otopark ve 7/24 güvenlik sisteminin yer aldığı Hera Luxury Resorts, bir yaşam alanı olarak düşünüldü. Akıllı oda sistemiyle yapılan projemizde tatile gittiğinizde en lüks otelde verilen hizmeti ve keyfi alarak, gitmediğiniz zamanlarda ise tapunuzla gelir elde etme imkanına sahip oluyorsunuz. Bu proje aynı zamanda ülke ekonomisine katkı sağlarken, istihdamı da beraberinde getirecek.”

Süleyman Can, “Projelerimizde lokasyonlara dikkat ediyoruz. Hera Luxury Resorts stratejik konumu, yatırımcılara sunduğu elverişli imkanları, doğal güzellikleri ve değerini her geçen gün artıran gayrimenkul seçenekleri ile Bafra bölgesinden tapu sahibi olabileceğiniz tek proje. Oteliniz eviniz olsun sloganıyla yola çıktık” açıklamasını yaptı.

İnşaat alanında yaptığı yatırımlarla tüm hayatını Kuzey Kıbrıs için çalışmaya adayan Can,”Turizmin başkenti Kuzey Kıbrıs hem tarihi yerleri hem doğası hem de denizi ile eşsiz bir güzellik sunuyor. Türkiye yatırımcısı son yıllarda Kuzey Kıbrıs’taki projeleri çok fazla tercih ediyor. Bafra bölgesini Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu yatırımcılar çoğunlukla tercih ediyor. Burada aslında tercih sebebini yatırımcının amacı belirliyor. Alınacak taşınmazın yaşam amaçlı mı yoksa yatırım amaçlı mı olacağı belirleyici bir kıstas” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.