Business World Global

Damat Tween, sanal mağaza ile bir adım öne çıkıyor

Damat Tween, sanal mağaza ile bir adım öne çıkıyor
05 Temmuz 2023 - 11:36

Damat Tween, alışveriş deneyimini bir üst seviyeye taşıyarak “sanal mağaza” uygulamasını hayata geçirdi. Global moda markası, “coğrafi sınırları kaldırdığı” sanal mağazası ile ev konforunda gerçek bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Sanal gerçeklik (VR) teknolojisinin kullanıldığı uygulama sayesinde müşteriler gerek VR gözlüğü gerekse mobil cihaz ve bilgisayardaki 3D modelleme ve interaktif navigasyon özelliği ile www.damattween.com adresi ve Damat Tween Mobil APP üzerinden nerede olursa olsun “tıpkı gerçek mağazadaymış gibi” alışveriş yapma ayrıcalığına erişiyor. Bu sayede kullanıcılar, mağaza içinde dolaşma, ürünleri yakından inceleme gibi deneyimlerin dışında istedikleri yerden görüntülü olarak mağaza çalışanları ile iletişime geçebiliyor.

“Daha kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi”

Orka Holding Pazarlama Grup Başkanı Büşra Orakçıoğlu “Sanal mağazamız, müşterilerimize daha iyi hizmet verme, ihtiyaçlarını daha iyi anlama ve daha kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunma hedefimizi destekleyen en yeni adımlarımızdan biri. Dijitalleşmenin hız kazandığı bu dönemde, dijital dönüşümü hızlandırmaya ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.