Business World Global

Amandine Patisserie, unutulmaz bir çikolata deneyimi sunuyor

Amandine Patisserie, unutulmaz bir çikolata deneyimi sunuyor
06 Aralık 2023 - 12:00

InterContinental Istanbul’un içinde yer alan Amandine Patisserie, Belçika çikolatasının benzersiz dokusu ve zengin lezzetiyle misafirlerine unutulmaz bir çikolata deneyimi sunuyor.

Amandine Patisserie’de Belçika çikolatası, özel eritme ve soğutma teknikleri kullanılarak özenle işlenip; trüf, kalıp ve ganaj çikolatalara dönüşüyor. Mevsim meyvelerinin de yer aldığı lezzetler; mevsiminde taze çilek, kavun, frambuaz, şeftali gibi meyvelerle bir araya gelip, şefin özel reçetesiyle buluşuyor. Kış aylarında ise kestane, nar, muz ve portakal kabukları çikolatalara sıcak bir dokunuş katıyor. Vegan, glutensiz ve laktozsuz seçenekleriyle her zevke hitap eden mekanın çikolata menüsünde 9 farklı çikolata çeşidi bulunmakta olup, her 2 ayda bir yeni lezzetler de menüye eklenip çikolataseverler ile buluşuyor.

Özel günlerinizde sizi ve sevdiklerinizi şımartmak için hazırlanan hurmalı çikolatalar başta olmak üzere, klasik tatların yanı sıra tiramisu’lu, earl grey’li çikolatalar da Amandine Patisserie’nin çikolata menüsünde yer alıyor. Aynı zamanda ön sipariş üzerine müşterilerinin istekleri doğrultusunda özel üretim yaparak siparişleri kişiselleştiren Amandine Patisserie, kendini ve sevdiklerini çikolatayla şımartmak isteyenler için çikolatayı sanata dönüştürmeye devam ediyor. Gerçek çikolatanın tadını çıkarmak ve kendinizi şımartmak için yolunuzu en kısa sürede Amandine Patisserie’ye düşürün.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.