Business World Global

After Sunset’in yenilenen kokteyl menüsü ile lezzetin sınırını keşfedin

After Sunset’in yenilenen kokteyl menüsü ile lezzetin sınırını keşfedin
24 Ocak 2024 - 12:44

Panoramik Boğaz manzarasına sahip şehrin ikonik barı Sunset Grill&Bar After, misafirlerine unutulmaz bir lezzet deneyimi sunmaya devam ediyor. Mekan, kokteyl tutkunları için hazırlanan yeni menüsü ile damaklarda iz bırakacak bir serüven vaat ediyor.

Şehrin bar kültürünü devam ettiren ikonik mekanı After Sunset’in bar ekibi, yaratıcı ve özenle seçilmiş lezzet kombinasyonlarıyla dolu yeni kokteyl menüsü ile, misafirleri heyecan dolu lezzet deneyimine davet ediyor. Yerel ve uluslararası içki kültüründen ilham alan imza kokteyller, taze meyveler, özel reçetelerden oluşan şuruplar ve özenle seçilmiş içkilerle zenginleştiriliyor.

Öne çıkan lezzetler arasında Monkey Jungle, Velvet Juniper, Green Sky, Sunset Martini gibi imza kokteyller bulunuyor. Her bir kokteyl ise, After Sunset’in özgün atmosferiyle mükemmel bir uyum içerisinde sunulmakta… Meyveli içerikleriyle öne çıkan kokteyller, egzotik aromalar ve baharatlarla da ideal bir tat dengesi oluşturuyor. Yeni tatlara açık olanlar için de yaratıcı reçeteler oluşturan mekan; farklı tadım notaları ve aromaları bir araya getiriyor.

Özel sunumlarıyla her zaman kokteylseverlere başka bir lezzet anlayışı da sunan After Sunset, Sevan Bıçakçı’nın özel olarak tasarladığı kadeh koleksiyonuyla estetik-tasarım-lezzet üçlemesini bir arada sunuyor. Yeni kokteyl menüsüyle misafirler, After Sunset’de geçirdikleri her anın tadını çıkaracak ve bu eşsiz lezzet yolculuğunda unutulmaz anılar biriktirecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.