Business World Global

Vodafone’dan Cumhuriyet’in 100. yılında Espora destek

Vodafone’dan Cumhuriyet’in 100. yılında Espora destek
31 Ekim 2023 - 11:19

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile oyun ve espordaki gelişimin en büyük destekçilerinden biri olmaya devam ediyor.

Ana sponsoru olduğu FUT Esports işbirliğiyle gençlerin oyun ihtiyaçlarını ve espor tutkularını desteklemeyi sürdüren Vodafone FreeZone, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in 100. yılı vesilesiyle ESA Esports Arena’da düzenlenen ve FUT Esports ile BBL Esports’un hem kadın hem de erkek takımlarının karşı karşıya geldiği 100. Yıl VALORANT Gösteri Maçı’nda yer aldı. Katılımcıları FreeZone güzellikleriyle buluşturan Vodafone, çeşitli etkinlikler ve FreeZone faydaları ile genç oyunseverlerin 29 Ekim coşkusuna ortak oldu. Vodafone, bu maça özel olarak, oyunseverlere %40’a varan tarife indirimi sunarken, “Teklif Ver Kazan” kurgusuyla da Xbox S hediye etti.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin şunları söyledi:

“Oyun ve espor dünyası her geçen gün daha da büyüyor. Vodafone FreeZone markamızla 7 yıl önce adım attığımız espor pazarına yaklaşık 45 milyon TL’lik yatırım yaptık. Yeni gelen genç müşterilerimize sunduğumuz FreeZone Güzellikleri ile Twitch, Discord ve mobil oyunlarda geçerli 20 GB’a varan ek internet hediyesi veriyoruz. İnternet hediyesinin yanı sıra Vodafone Mobil Ödeme ile yapılan oyun için harcamalarda geçerli 50 TL indirim faydası sunuyoruz. Geçen yıl başlattığımız FUT Esports işbirliğiyle gençlerin oyun ihtiyaçlarını ve espor tutkularını desteklemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük iki espor kulübünü karşı karşıya getiren 100. Yıl VALORANT Gösteri Maçı’nda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Bu maça özel olarak düzenlediğimiz etkinliklerle genç oyunseverlerin Cumhuriyet coşkusuna ortak olduk.”

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.