Business World Global

Vodafone, sabit genişbantta fark yaratıyor

Vodafone, sabit genişbantta fark yaratıyor
10 Ekim 2023 - 12:23

Vodafone, evde keyifli ve kaliteli internet deneyimi yaşamak isteyen aileler için sunduğu Vodafone Ev İnterneti’ni yeni kampanyalarla geliştirmeye devam ediyor.

Geniş fiber hizmetiyle ev kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Vodafone’un “Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi” mottosuyla düzenlenen yeni kampanyasında, tüm altyapılarda 100 Mbps hıza kadar fiber internet modem dahil 375 TL’ye sunulacak. Böylece müşteriler, uygun fiyata Vodafone Ev İnterneti’nin yüksek hız ve kesintisiz bağlantı gücünden faydalanabilecek.

Diğer yandan, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı Vodafone’lular, Vodafone Ev İnterneti Butiği’nde geçerli 500 TL Her Şey Yanımda çeki ile de evin teknoloji ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılama imkânı bulacak. Vodafone Ev İnterneti’ne gelenler, Her Şey Yanımda hediye çekinin yanı sıra içerik platformu üyelik hediyelerinden ek fatura indirimine kadar birçok teknoloji ve eğlence faydasından birini seçebilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin şunları söyledi:

“Vodafone olarak, farklı altyapılarla desteklenen geniş fiber hizmetimizle sabit genişbantta fark yaratmaya devam ediyoruz. Günümüzde fiber internet, internet bağlantı kalitesi olarak en iyi ürün. ‘Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi’ anlayışıyla sunduğumuz yeni Vodafone Ev İnterneti kampanyamızla, tüm altyapılarda 100 Mbps hıza kadar fiber interneti modem dahil 375 TL’ye sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz, hem fiber teknolojisine uygun fiyatla geçiş yapabilecek, hem de kesintisiz ve yüksek hızlı internetin keyfini doyasıya çıkarabilecek. Ayrıca, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı müşterilerimiz, teknoloji ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılama imkânı bulacak. Vodafone olarak, memnuniyet odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]