Business World Global

Vodafone, gençlerin yanında olmaya devam ediyor

Vodafone, gençlerin yanında olmaya devam ediyor
17 Ocak 2024 - 10:39

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone çatısı altında sunduğu güzelliklerle genç müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Vodafone FreeZone’un “FreeZone’da Yaşa Takılanlar” sloganıyla duyurduğu yeni güzellikler kapsamında, gençlere en popüler sosyal medya ve oyun uygulamalarında geçerli güçlü internet hediyesinden gençlerin en çok tercih ettiği markalarda indirimlere kadar pek çok fayda sunuluyor. Ayrıca, Vodafone’un yenilikçi Link at platformuyla arkadaşını veya yakınını FreeZone’a getiren gençler 300 TL nakit kazanıyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone FreeZone olarak genç müşterilerimizi ve yaşadıkları zorlukları anlıyor; sunduğumuz faydalarla gençlerin yanında olmaya devam ediyoruz. TOG’un Konda işbirliğiyle gerçekleştirdiği ‘Gençlerin İhtiyaçları Araştırması’na göre, gençlerin büyük çoğunluğu ekonomik koşullardan dolayı umutsuz. Bu araştırma, gençlerin ihtiyaçlarının özellikle ulaşım, yeme-içme, kişisel gelişim ve eğlence alanlarında yoğunlaştığını gösteriyor. Biz de bu ihtiyaçlardan yola çıkarak FreeZone dünyasını sürekli geliştiriyoruz. ‘FreeZone’da Yaşa Takılanlar’ sloganıyla duyurduğumuz yeni güzelliklerle 26 yaş altında olan tüm gençlere ‘Yaşın dolmadan FreeZone güzelliklerinden faydalan’ diyoruz. Bu kapsamda, genç müşterilerimize genişletilmiş portföyümüzden ve marka işbirliklerimizden yararlanma imkânı sunuyoruz. Ayrıca, yenilikçi Link at platformumuzla arkadaşını veya yakınını FreeZone’a getiren gençlere 300 TL nakit kazandırıyoruz. Vodafone FreeZone olarak, yenilikçi ürün ve servislerimizle genç müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]