Business World Global

VakıfBank’ın ekosistemi Vinov okullu oldu

VakıfBank’ın ekosistemi Vinov okullu oldu
18 Ocak 2024 - 3:07

VakıfBank’ın ödeme ve tahsilat ekosistemi Vinov şimdi de eğitim alanına sunduğu yenilikçi yaklaşımı Vinov Kampüs ile sektörüne yön vermeye devam ediyor. Hem velilerin hem de özel okulların ihtiyaçlarına çözümler sunan Vinov Kampüs’te veliler kart limitlerinden bağımsız dijital ortamda tahsis edilen limitlerden yararlanırken, özel okullar ise erken ödeme alma özelliğiyle vade beklemeden nakde erişim olanağı buluyor.

VakıfBank yenilikçi ödeme ve tahsilat ekosistemi Vinov’u, Vinov Kampüs ile büyütüyor. Bankacılık deneyimini dijital dünya ile birleştirerek “Bir Sonraki Bankacılık” mottosuyla her segmentten müşterisi için tüm ödeme ve tahsilat süreçlerine kolaylık, hız ve güven kazandıran VakıfBank, Vinov ekosistemini Vinov Kampüs ile eğitim sektörüne taşıyor.

VakıfBank, devreye aldığı yeni platformu Vinov Kampüs sayesinde, müşterilerinin eğitim harcamalarını kolaylaştırmak için limit ve uzun vade ihtiyacını tespit ediyor. Vinov Kampüs’e başvuran veliler, anlaşmalı okullara özel, Vinov limit imkanından şubeye gitmeden yararlanabiliyor.

“Vinov Kampüs eğitim harcamalarına yönelik kolaylıklar vaat ediyor”

Vinov Kampüs’e yönelik açıklamalarda bulunan VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Alaattin Şimşek, “VakıfBank’ın inovatif ekosistemi Vinov öngörülebilir, güvenli ve ihtiyaca yönelik dinamik bir tahsilat yapısı oluştururken şimdi de Vinov Kampüs sayesinde eğitim harcamalarına yönelik pek çok kolaylık vaat ediyoruz. Bir kamu bankası olma sorumluluğumuzla 69 yıldır müşterilerimizin yanında olan Bankamız, yeni eğitim-öğretim yılında da bu yeni ekosistemle velilerimize ve eğitim kurumlarımıza özel çözümler üretiyor” dedi.

Eğitim sektöründe anlaşma yapılan özel okullarda, okul ödemelerinden öğrencilerin çeşitli eğitim masraflarına kadar pek çok alanda, müşterilerine Vinov limiti tahsis ederek önemli bir ihtiyaca cevap verdiklerinin altını çizen Şimşek, sözlerini şöyle tamamladı:

“Tümüyle dijital ortamda, evrak ve diğer prosedürlere gerek kalmadan hem velilere hem özel okullara hızlı, güvenilir ve teknolojik bir süreç sunarak Vinov Kampüs’ü büyütmeye devam edeceğiz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.