Business World Global

Trend Micro, vizyoner müşterilerini ve iş ortaklarını ödüllendirdi

Trend Micro, vizyoner müşterilerini ve iş ortaklarını ödüllendirdi
01 Aralık 2023 - 14:14

Dünyanın önde gelen siber güvenlik şirketlerinden Trend Micro’nun, daha güvenli bir dijital geleceği şekillendirmek amacıyla yeniliklere öncülük eden iş ortaklarını ödüllendirdiği 2023 Trend Küresel Müşteri Ödülleri’nin kazananları belli oldu.

Trend Micro CEO’su Eva Chen “Dünya genelinde işletmelerin ve devletlerin siber tehditlerden kaynaklanan işle ilgili risk düzeylerini değerlendirmede güvendikleri iş ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Sektörün en iyilerini ödüllendirdiğimiz 2023 Trend Küresel Müşteri Ödülleri tüm siber güvenlik dünyası açısından büyük önem taşıyor. Bu ödüllere layık görülen müşterilerimiz, siber güvenlik konusunda her zaman tetikte olmalarının ve yeni trendleri yakından takip etmenin önemini anladıklarını gösterdiler” dedi.

Trend Küresel Müşteri Ödülleri kapsamında ödüle layık görülen siber güvenlik alanında en etkili ve ilgili müşteriler, dünya genelinde 500 bini aşkın müşteri arasından belirlendi. Kazananlar, müşteri topluluklarıyla etkileşim, ürün geliştirmeye katkı ve toplumun güvende kalmasına sağladıkları genel katkılar gibi kriterlere göre değerlendirildi.

Panasonic Corporation (Kuzey Amerika) Bilgi Güvenliği Direktörü Samer Mansour, “Panasonic olarak siber güvenlikte mükemmelliğe odaklanıyor ve işletmelerimizi dijital çağda güvenli bir şekilde ilerlemeleri için güçlendiriyoruz. Trend Micro, çalışanlarımızı ve dijital varlıklarımızı güvende tutmamız için bize kesintisiz bir şekilde destek veriyor. Trend Micro’nun çözümlerini yenilikçi bir şekilde kullanmamızdan dolayı ödüllendirilmekten büyük gurur duyuyoruz” dedi.

Bridgestone Americas CISO’su Tom Corridon, “Şirketimizi ve ekip arkadaşlarımızı her geçen gün gelişen ve değişen siber risk dünyasında güvende tutmak için sürekli çalıştık. Trend Micro ile olan iş birliğimiz bu başarının en önemli unsurlarından biri oldu. Vizyoner çalışmalarımız sonucunda Trend Micro’dan ödül almak bizi gururlandırdı. Trend Micro ile iş birliğimize önümüzdeki dönemde de hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.