Business World Global

Sigorta Cini, Büyümesine Manisa’da Devam Ediyor.

Sigorta Cini, Büyümesine Manisa’da Devam Ediyor.
31 Temmuz 2019 - 20:37

Türkiye’nin ilk perakende sigorta zinciri Sigorta Cini, yeni mağazasını Manisa’da hizmete açtı. Türkiye’nin 18 ilinde 23 farklı sigorta şirketi ile hizmet veren Sigorta Cini, Manisa’nın sigorta ihtiyacını tespit ederek, bünyesindeki sigorta şirketleri aracılığıyla 170 yıllık deneyimini Manisalılara sunmaya başladı.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende sigorta mağaza zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, Manisa’da mağaza açarak yatırımlarına devam ediyor. Anemon Manisa Oteli’nde Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Sigorta Cini Manisa Yerel Basın Buluşması’nda 2019 yılına ilişkin değerlendirmeler, Manisa’ya ve sigorta sektörüne yapılan yatırımlar ve Türk sigorta sektörünün gelişimi için Sigorta Cini olarak hayata geçirilen bilinçlendirme çalışmaları ile ilgili detaylar aktarıldı.

Toplantıda konuşan Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı, sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirterek, “Mahallenizin Sigortacısı sloganıyla yola çıktığımız ilk günden itibaren yatırımlarımızı ve büyümemizi sürdürüyoruz. Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olarak amacımız ülke genelinde açtığımız mağazalar ile sigorta penetrasyonun artırılmasına, tüm bireylere ihtiyaç duydukları anda, ihtiyaç duydukları ürün için bir sigorta uzmanına erişim sağlanması. Biz Türkiye’de bu modeli daha da yaygınlaştırmak istiyoruz. Daha fazla ilde Sigorta Cini mağazası açmaya yönelik planlarımız var. Ayrıca mağazalar dışında çeşitli dijital kanalar üzerinden müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaya yönelik projeler üzerinde de çalışıyoruz. Biz böylece, Türkiye’nin en kolay erişilebilir ve yüksek hizmet kalitesi sunan sigorta dağıtım ağı olmayı hedefliyoruz” dedi.

Manisa’daki KOBİ’lerin Sigorta İhtiyacı İçin En Doğru Adres Sigorta Cini

Sigorta Cini olarak 2018’i bir önceki yıla göre 2 kat büyüyerek kapattıklarını belirten Erdem Aydınlı, “2018’de 10 mağaza açtık. Bu yıl ise yakaladığımız bu ivme ile yeni lokasyonlarda mağazalar açmaya devam ediyoruz” diye sözlerine devam etti.

Türkiye’de bulundukları 18 ilde KOBİ’lerin yüzde 60’ına ulaşabildiklerini belirten Erdem Aydınlı, “Bu illerimizde KOBİ’lerimizin sigorta ihtiyaçlarına yönelik analiz yapıp, ihtiyaç duydukları ürünlerin tespiti doğrultusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hem ücretsiz danışmanlık hizmeti aldığınız hem de teknik alt yapımız ile her türlü sigorta hizmetini alabileceğiniz bir danışmanlık merkezi olarak Manisalıların ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek müşterilerimize Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunuyoruz. 15 yıllık sigorta tecrübesine sahip 24 Saat Sigorta Acenteliği’nin de ailemize katılmasıyla birlikte Sigorta Cini olarak Manisalı ailelere ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Sigorta Cini ailesine katılan Manisa Mağaza Müdürü Abdullah Rüzgâr ise toplantıda yaptığı konuşmasında; uluslararası bir şirket olan Sigorta Cini ailesine katılarak müşterilere daha iyi hizmet vereceklerini belirtti. Sigorta Cini’nin bünyesinde hizmet veren 23 farklı sigorta şirketi aracılığıyla her türlü sigortayı yapabildiklerini ifade eden Abdullah Rüzgâr, “Sigorta CiniManisa mağazası olarak Manisa halkını sigortacılıkla ilgili yeni ürünlerle buluşturup, en hızlı şekilde hizmet alabilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Sigorta Cini Manisa mağazasının diğer müdürü Abdurrahman Rüzgâr da toplantıda; “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunacağız” diyerek sigortaya ihtiyacı olan herkesi mağazaya beklediklerini aktardı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]