Business World Global

Schneider Electric İş Ortakları Pano Partner Günleri’nde Buluştu.

Schneider Electric İş Ortakları Pano Partner Günleri’nde Buluştu.
22 Mayıs 2019 - 8:06

Schneider Electric Pano Partner Günleri 2019, İstanbul ve Ankara’da iki ayrı etkinlikle gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında geçen sene lansmanı yapılan Pano Üreticileri Kanal Programına dahil olan tüm Pano Partnerlerine AG Dağıtım Pano Sistemlerinde kullanılan Schneider Electric’in Açık & kompakt tip şalterler & son dağıtım ürünleri, kontaktörler, enerji analizörleri, sürücüler, sinyal buton, röle ürün gruplarına ilişkin ürün portföyü tanıtıldı.
EcoStruxure çözümleri ve geçtiğimiz yılın sonunda lansmanı yapılan Masterpact MTZ ürünü ise etkinliğin yıldızı oldu.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric’in düzenlediği Pano Partner Günleri 2019 İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirildi ve sektörden yoğun bir ilgi gördü.

Türkiye’de Orta ve Alçak Gerilim pano üretiminin Endüstri 4.0’ın gerekliliklerine uygun bir donanımla gelişmesi için çalışan Schneider Electric, bu toplantıyla pano partnerlerinin Schneider Electric’in Alçak Gerilim Pano Sistemleri’nde kullanılabilecek tüm ürün portföyüne ilişkin farkındalıklarını artırmak, teknik yetkinliklerini geliştirerek AG Pano Sistemi’nde uçtan uca Schneider Electric ürünlerini kullanmalarını teşvik etmek amacıyla bir araya geldi.

120 profesyonelin katıldığı bu yılki etkinlikte Schneider Electric’in 2018’de lansmanını yaptığı Pano Üreticiler Kanal Programına ilişkin bilgiler de paylaşıldı. Ayrıca tanıtımıları yapılan Schneider Electric’in Masterpact MTZ ve EcoStruxure çözümleri büyük beğeni topladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.