Business World Global

ON Dijital’den hazır dijital taşıt kredisi

ON Dijital’den hazır dijital taşıt kredisi
20 Mart 2024 - 13:11

Burgan Bank’ın dijital bankacılık platformu ON, dijital taşıt kredisi ile 15 dakikada hızla tamamlanan süreçlerle müşterilerinin sıfır ve ikinci el araç alım satım işlemlerinde yanlarında oluyor.

ON’un dijital araç kredisinde imza işlemleri tek sayfada sadece 2 adet imza ile tamamen dijital olarak gerçekleştiriliyor ve kâğıt israfı önlenerek doğanın korunmasına da katkı sağlanıyor.

“ON müşterileri bayiden çıkmadan dijital araç kredilerini alıyor”

ON’un rahatlık ve kolaylıklar dünyasının bankacılık işlemlerinde özgür ve esnek olmak isteyenlere uygun hizmetler sunduğunu belirten Burgan Bank Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Halil Özcan şöyle konuştu: “ON markamızla hızlı ve kolay finansal çözümlerin yanı sıra dijital kredi hizmetimizle de müşterilerimize bankaya gitmeden hızlı kredi imkânı sunuyoruz. Örneğin, dijital araç kredimizde tek sayfa imza ve dijital onay süreçleri ile 15 dakikada kredi işlemini tamamlıyoruz. Kolay arayüzümüz sayesinde bayi ile banka, detayları sistem üzerinden online yazışabiliyor ve anlaşmaya varabiliyor. ON müşterileri bayiden çıkmadan araç kredilerini hızlı dijital işlemlerle kolayca alıyor ve 15 dakika gibi hızlı kredi imkanıyla araçlarına kavuşuyorlar.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.