Business World Global

n11, Getir rengine büründü

n11, Getir rengine büründü
10 Temmuz 2023 - 9:00
Online teslimat servisi Getir’in n11’i satın almasının ardından e-ticaret platformundaki yenilikler duyuruldu.

n11’den yapılan açıklamaya göre, şirketin Getir ailesine katılmasıyla birlikte logosundaki uğur böceği renkleri kırmızı ve siyahtan, mor ve sarı renge dönüştü.

Yenilenen logosuyla “10 üzerinden 11’lik alışveriş” vurgusu yaptığı sloganıyla yeni bir döneme girildiğinin mesajını veren n11, 31 Temmuz’a kadar tüm kullanıcılara bir siparişlerine özel 111 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

10 TL ve üzeri tüm alışverişlerde ücretsiz kargo sağlanırken, kullanıcılar seçili elektronik ürünlerde vade farksız 9 taksitle alışveriş yapma imkanına sahip oluyor.

Öte yandan markalara özel indirimler, n11 mağazasında sabitlenen fiyatlar ve alışveriş yaptıkça kazandıran kuponlarla, n11 kullanıcılarına avantajlı alışverişin kapıları açılıyor.

Yenilikler devam edecek

n11 Üst Yöneticisi (CEO) Nihal Dindar Akın, n11’in Türkiye e-ticaret sektöründe her zaman yenilikçi ve öncü bir oyuncu olduğunu belirterek, bir süredir büyük bir dönüşümün içerisinde olduklarını anlattı.

Akın, “Bugün dönüşümün ilk çıktıları olan yeni renklerimizi, logomuzu, mottomuzu ve konsept tasarımlarla daha keyifli hale gelen yeni arayüzümüzü kullanıcılarımızla ve iş ortaklarımızla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kullanıcılarımıza ’10 üzerinden 11’lik’ bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemde de yeniliklerimizi duymaya devam edeceksiniz.” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]