Business World Global

İdea Teknoloji Çözümleri, Bilişim 500’de ‘Türkiye Merkezli Üretici CRM Yazılımı’ birincisi!

İdea Teknoloji Çözümleri, Bilişim 500’de ‘Türkiye Merkezli Üretici CRM Yazılımı’ birincisi!
10 Temmuz 2019 - 7:40
‘İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2018’ araştırmasına göre İdea Teknoloji Çözümleri,
‘Türkiye Merkezli Üretici CRM Yazılımı’ kategorisi birincisi oldu. Bilişim 500’de son beş yılda 3 kez CRM Yazılımı birinciliğini elde eden İdea liderliğini sürdürüyor.

Türkiye’de bilişim sektörüne yön veren ilk 500 şirketin belirlendiği ‘İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2018’ araştırmasının sonuçları açıklandı. İdea Teknoloji Çözümleri ‘Türkiye Merkezli Üretici CRM Yazılımı’ birincisi oldu.

2005’ten bu yana dünyanın önde gelen şirketlerine uçtan uca satış-ağıtım ağı yönetimi çözümleri sunan İdea Teknoloji Çözümleri, yazılım alanında 2014’ten bu yana Bilişim 500 CRM kategorisindeki liderliğini sürdürüyor.

“Hedefimiz her yıl büyümek”

4 Temmuz 2019’da düzenlenen Bilişim 500 ödül töreninde birincilik sertifikasını teslim alan İdea Teknoloji Çözümleri Genel Müdürü Emre İyibilir şöyle konuştu: “2018’de Bilişim 500 sıralamasında yer alan şirketlerin toplam gelirleri 2017’ye göre Türk Lirası bazında yüzde 12 oranında büyürken İdea Teknoloji Çözümleri olarak yüzde 18 büyüdük. Son 5 yılda üçüncü birinciliğimizi aldık. Bu yıl da Türkiye Merkezli Üretici olarak CRM Yazılımı kategorisinde birinci olduk. Türkiye bilişim sektörünün nabzını tutan, bu alandaki en kapsamlı çalışma olan Bilişim 500 Araştırması’nda hep zirvede olduk ve burada olmaya devam edeceğiz. Hedefimiz her yıl yeni adımlar atarak, büyümemizi sürdürmek!”

İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması Türkiye’de bilişim alanındaki tek kapsamlı araştırma. Bu yıl 20’incisi gerçekleşen araştırmaya 1500 şirket katıldı, özel ödüllerle beraber toplam 98 ödül verildi.

İdea Teknoloji Çözümleri Hakkında;

İdea Teknoloji Çözümleri, 2005’te, şirket süreçlerinin daha etkin yönetimini sağlayacak, yazılım teknolojilerine dayalı çözümler geliştirmek amacıyla kuruldu. Bugün Türkiye ve dünyada, geniş satış-dağıtım ağına sahip kuruluşların uzun vadeli iş ortağıdır. Vergi teknolojileri alanında elektronik finansal uygulamaların ülkemizdeki tesis ve yaygınlaşma sürecinde öncü rol üstlenmiştir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanan ilk e-Fatura özel entegratörüdür. İdea Teknoloji Çözümleri Ar-Ge Merkezi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 2016 Ar-Ge Merkezleri Performans Endeksine göre IT sektöründe faaliyet gösteren Ar-Ge Merkezleri içinde üçüncü sıradadır. Türkiye’nin 500 büyük hizmet ihracatçısı arasında yer almaktadır. Bilişim 500 Listesi Türkiye Merkezli Üretici CRM Yazılımı birincisidir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]