Business World Global

HUAWEI, yeni akıllı ofis ve ses ürünlerini tanıttı

HUAWEI, yeni akıllı ofis ve ses ürünlerini tanıttı
17 Ocak 2024 - 10:27

HUAWEI, ‘Fashion Forward’ konsepti çerçevesinde sunduğu ses ve akıllı mobil ofis serisinin yeni modellerini Türkiye’de tanıttı.  

Huawei’nin yeni ürünlerini Türkiye pazarına tanıttığı etkinlikte sahne alan Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Avrupa Başkanı William Tian, “Sıkı çalışmalarımız, yeni ürün ve hizmetlerimizin yüksek kalitesi sayesinde 2023 yılında çok güçlü bir performans sergiledik. Türkiye, Huawei Avrupa’nın en önemli pazarlarından biri, 2023 gelirimiz bir önceki yıla göre %25 arttı. 2024 yılında da sürekli olarak daha yenilikçi, yaratıcı, modaya uygun ürünleri pazara sunacağız. Tüm ortaklarımıza ve medyadaki dostlarımıza içten teşekkürlerimi sunuyorum. Bu performans sizin desteğiniz olmadan mümkün olamazdı. Bize inandığınız için teşekkür ederiz” dedi.

Etkinlikte Huawei’nin yıllık başarısını değerlendiren HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu Türkiye Ülke Müdürü Allen Yao, “Türkiye’de tüm koşullara rağmen gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Geçen yıla göre Huawei marka bilinirliği de zorlu piyasa koşullarına rağmen tüm yıl boyunca yüzde 5 arttı. Bilgisayar kategorisinde vizyonumuz, Yüksek Performanslı Ultra İnce PC’nin Türkiye’nin 1 numaralı markası olmak. Tablet kategorisinde ise, ofis sınırlarını aşarak her yerde hafif ofis vizyonunu gerçekleştirmek. Tüm bunlar bize güvenen sevgili Türk tüketicilerin eseri. Huawei’nin, tüketici güvenini asla sarsmayacağından emin olabilirsiniz” açıklamasında bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.