Business World Global

Faturalab ve eBebek’ten iş birliği

Faturalab ve eBebek’ten iş birliği
29 Mart 2024 - 16:27

Faturalab ile anne ve bebek ürünleri sektörünün öncüsü eBebek, önde gelen katılım bankaları Albaraka Türk ve Türkiye Finans iş birliğiyle başlatılan tedarik zinciri finansmanı programı kapsamında güçlerini birleştirdi. Bu anlaşma, sektörde bir ilk olma özelliği taşıyor ve tedarik zinciri süreçlerine yenilikçi bir soluk getiriyor.

2001 yılında kurulan ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yola çıkan eBebek, anne ve bebek ürünleri alanında Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir perakende zincirlerinden biri haline geldi. Kuruluşundan bu yana geçen 20 yılı aşkın sürede, eBebek, sektördeki liderliğini, inovasyona ve sürdürülebilirliğe verdiği önemle pekiştirdi. Şirketin etik kurallar, sosyal sorumluluk ve liderlik ilkeleri çerçevesindeki faaliyetleri, sektördeki öncü rolünü destekleyen temel unsurlar.

Faturalab’ın yenilikçi ve dinamik fintech çözümleri, eBebek’in tedarik zinciri süreçlerine entegre edilerek, tedarikçilerin finansmana erişimini kolaylaştıracak ve iş süreçlerini optimize edecek. Katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak geliştirilen bu program sayesinde, tedarikçiler faizsiz finansman seçeneklerinden yararlanabilecek.

eBebek CEO’su Halil Erdoğmuş, iş birliğiyle ilgili olarak, “Faturalab ile gerçekleştirdiğimiz bu stratejik ortaklık, sektörümüzde yenilikçi bir dönemin kapılarını aralıyor. Katılım bankaları Albaraka Türk ve Türkiye Finans ile birlikte hayata geçirdiğimiz bu program, iş ortaklarımız olan tedarikçilerimize sürdürülebilirlik açısından fayda sağlayacak, bizimle olan ticaretlerinde finansmana erişebilmelerini daha etkin ve verimli hale getirirken, aynı zamanda tedarikçilerimizin de farklı finansal ihtiyaçlarına hızlı ve etik çözümler sunacak” dedi.

Faturalab CEO’su Emre Aydın, “eBebek gibi sektöründe lider bir markayla iş birliği yapmak, Faturalab olarak vizyonumuzun ve yenilikçi finansal çözümlerimizin ne kadar doğru bir yolda olduğunu gösteriyor. Bu iş birliği, anne ve bebek ürünleri sektöründe bir dönüm noktası olacak ve tedarik zinciri finansmanında yeni standartlar belirleyecek” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]