Business World Global

CLONERA En İnovatif BT Platformu Seçildi.

CLONERA En İnovatif BT Platformu Seçildi.
05 Temmuz 2019 - 7:27
Türkiye’deki yönetilen hizmet çözümleri pazarının öncüsü konumundaki Clonera, bu yıl 20.’si düzenlenen Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda yılın En İnovatif BT Platformu seçildi. Bilişim sektöründeki en büyük 500 şirket arasından En İnovatif BT Platformu seçilmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Clonera Genel Müdürü Evren Ballı, “Bu ödül, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi çözümler sağladığımızın teyididir.” ifadelerinde bulundu.

Bilişim sektörünün en büyük 500 şirketinin değerlendirildiği Bilişim 500 araştırmasında En İnovatif BT Platformu ödülü, Clonera’ya verildi. Şirketler için geniş kapsamlı platform ve yönetilen hizmet çözümleri sağlayan Clonera, bu yıl 20.’si düzenlenen araştırmadan aldığı ödül ile sektördeki başarısını taçlandırmış oldu.

Bilişim 500 araştırmasında yılın En İnovatif BT Platformu ödülüne layık görülmenin haklı gururunu yaşadıklarını dile getiren Clonera Genel Müdürü Evren Ballı, “Bilişim sektörünün temel ihtiyaçlarına yönelik sahip olduğumuz yenilikçi vizyon doğrultusunda hareket ederek gerçekleştirdiğimiz aksiyonların neticesinde elde ettiğimiz başarıları bu ödülle taçlandırmış olduk.” değerlendirmesinde bulundu. Özellikle çok uluslu şirketlerin domine ettiği bir pazarda söz sahibi olabilmek için kurumların BT ihtiyaçlarına yönelik alışılageldik sistem entegratörü anlayışını değiştirerek pazara katma değeri yüksek çözümler sunduklarını belirten Evren Ballı, “Sahip olduğumuz bu vizyon ışığında, alanında yetkin ve deneyimli ekibimizin çalışmalarıyla yaklaşık 4000’den fazla sanal sunucunun IT operasyonlarına hizmet verdiğimiz bugünlerde, elde ettiğimiz başarıların sektörel ödüller ile buluşması, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi çözümler sağladığımızın teyididir.” açıklamasında bulundu. Geliştirdikleri çözümleri önümüzdeki dönemde yurtdışına da ihraç edeceklerini belirten Ballı: “Sektördeki 15 yıllık tecrübemizle iş ortaklarımıza sunduğumuz ‘Get More With Less’ mottosunun bu ödülle tasdiklendiğini görmek bizleri oldukça mutlu ediyor.” ifadelerinde bulundu.


Clonera Hakkında;

Kurumların bilgi teknolojileri ile ilintili hizmet ihtiyaçlarına yönelik ‘alışılageldik’ sistem entegratörü anlayışını değiştirerek pazara katma değeri yüksek çözümler sunma vizyonunu benimseyen Clonera, 15 yılı aşkın sistem entegrasyonu tecrübesinin getirdiği birikim sayesinde kurumların IT alanındaki hizmet ve çözüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla; uluslararası standartlarla uyumlu, hizmet odaklı, profesyonellikten taviz vermeyen ancak butik bir operasyon anlayışını benimseyerek, katma değeri yüksek çözümler ile Türkiye’deki MSP (Managed Service Provider) pazarının öncüsü konumundadır. Şirketler için geniş kapsamlı platform ve yönetilen hizmet çözümleri sağlayan Clonera, BT operasyonlarını yönetme konusundaki uzmanlığını 7×24 katma değerli işletim yetenekleri ile birleştirerek %100 hizmet bakış açısı ile ürün ve hizmetlerini geliştirmektedir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]