Business World Global

Artiwise Müşteri Deneyimi Etkinliği: Teknoloji ve Sanat Buluşuyor

Artiwise Müşteri Deneyimi Etkinliği: Teknoloji ve Sanat Buluşuyor
15 Kasım 2023 - 15:47

14 Kasım’da, yapay zekâ ile sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamada öncü olan Artiwise, mevcut müşterilerini özel bir toplantıda ağırladı. 2015 yılında kurulan ve müşteri deneyiminde açık ara fark yaratan Müşterinin Sesi Analizi Platformunu geliştiren şirket, metin ve ses kayıtlarını anlamlı bilgilere dönüştürme konusunda uzmanlaşmış olup, müşteri duygularını ve problemlerin kök nedenlerini tespit ederek müşteri memnuniyetini etkileyen alanlarda aksiyon önerileri sunmaktadır.

Otomotivden finansa kadar farklı sektörlerdeki Artiwise kullanıcıları, Artiwise platformunun sunduğu avantajları, başarılı uygulamaları ve bu yenilikçi teknolojilerin iş süreçlerine nasıl entegre edildiğini paylaştılar. Ayrıca, katılımcılar şirketin en son güncellemeleri ve yenilikleri hakkında da bilgi edindiler.

Günün sonunda Artiwise misafirleri DasDas’ta sahnelenen ve usta oyuncu Şener Şen’in başrolde olduğu “Zengin Mutfağı” adlı tiyatro oyununu izleyerek keyifli bir akşam geçirdiler. Artiwise Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Tanel Temel, “Müşterilerimizin Artiwise Müşterinin Sesi Platformunu nasıl kullandıklarını duymak ve onların deneyimlerinden öğrenmek bizim için çok değerli. Bu etkinlik, müşterilerimiz arasında bilgi alışverişi yapmak ve Artiwise topluluğunu daha da yakınlaştırmak için benzersiz bir fırsat sundu. Artiwise’ın 2024 yol haritasını da aktardığımız etkinliğimizi günün sonunda sanatın evrensel diliyle buluşturarak taçlandırdık.”

Artiwise’ın müşteri ilişkilerine verdiği öncelik ve müşteri topluluğu içinde zenginleştirilmiş bilgi paylaşımına imkân sunan bir iş ortamına verdiği önem bu özel etkinlikle bir kez daha vurgulanmış oldu.

Bilgi ve Sanatın Buluştuğu Gün: Artiwise Müşteri Deneyimi Etkinliği

2015’ten bu yana Artiwise, sürdürebilir müşteri memnuniyeti ve bağlılık yönetimi alanında yapay zekâ ve doğal dil işleme teknolojilerinde ülkemizde başarılara imza atarken, 14 Kasım’da müşterilerine özel düzenlediği etkinlikte bilgiyi sanatla buluşturdu. Müşteri yorumları ve konuşma kayıtları gibi metin verileri ve ses kayıtlarını anlamlı bilgilere dönüştürerek yapay zekâ ile sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine misyon edinmiş Artiwise’ın müşterileri, bu özel etkinlikte başarı hikayelerini ve yenilikçi uygulamalarını diğer kullanıcılarla paylaştı. Gündüz teknoloji ve bilgi alışverişiyle dolu oturumların ardından, akşam usta oyuncu Şener Şen’in başrolde olduğu “Zengin Mutfağı” adlı tiyatro oyunuyla sanatın büyüsüne tanıklık edildi. Artiwise, bu etkinlikle hem teknolojik liderliğini hem de kültür ve sanata olan derin bağlılığını sergiledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.