Business World Global

Abdi Business Technologies ile teknolojide öne çıkacak

Abdi Business Technologies ile teknolojide öne çıkacak
17 Mayıs 2023 - 12:08

Abdi İbrahim bünyesinde bir kurum içi girişimcilik hikayesi olarak başlayan teknolojik iş çözümleri şirketi Abdi Business Technologies, şirketin köklü ve yenilikçi yapısından aldığı güçle farklı sektörlere teknoloji alanında çözümler üretmek amacıyla kuruldu.

Yazılım geliştirme, veri analitiği ve iş zekâsı, siber güvenlik, bulut bilişim, validasyon ve danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere teknolojik iş çözümlerinde derin uzmanlığa sahip olan Abdi Business Technologies müşterilerine endüstri standartlarına uygun, güvenli ve etkili çözümler sunarak, işlerini geliştirmelerine ve maliyetleri azaltmalarına yardımcı oluyor.

“Bilgi Teknolojileri sektöründe kişiselleştirilmiş ve yenilikçi çözümler sunan öncü bir şirket olmayı hedefliyoruz”

İş zekâsı, makine öğrenmesi, veri analizi ve yapay zekanın yanı sıra medikal pazarlama alanında da sosyal medya çözümleri, çağrı yönetim sistemleri, iş sürekliliği gibi pek çok alanda hizmet verdiklerini belirten Abdi İbrahim Teknoloji Şirket Direktörü Koray Kurt,şunları söyledi: “Girişimcilik ruhu ile Abdi İbrahim’in içinden doğan bir şirketiz. Sürekli geliştirdiğimiz teknolojik çözümlerimiz, sektörlere ve şirketlere özel kişiselleştirilmiş hizmetlerimiz, know-how’ımız, dinamik ekibimiz ve cesur bakış açımızla, bilgi teknolojileri sektöründe yenilikçi çözümler sunan öncü ve lider bir şirket olmayı hedefliyoruz. Bu hedefe giden yolda ise en büyük avantajımız, Abdi İbrahim’in 111 yıllık deneyimi ve teknolojiyi en etkin şekilde kullanma kültürüdür. Hizmet anlayışımızı oluşturan beş temel değerimiz; müşteri odaklılık, kalite, inovasyon, güvenlik ve takım çalışmasıdır. Bu değerlerle ilaç sektörü başta olmak üzere finanstan perakendeye, lojistikten enerji sektörüne pek çok farklı sektöre hizmet sunuyoruz. Sektörlere ve şirketlere özel kişiselleştirilmiş teknoloji çözümlerimiz ile müşterilerimizin iş süreçlerinin optimize edilmesine, verimliliğin, kârlılığın ve müşteri memnuniyetinin artırılmasına destek olmak istiyoruz.”

“Yurt dışı pazarlara da açılmayı hedefliyoruz”

Uluslararası pazarlarda da var olmayı gelecek hedefleri arasında paylaşan Kurt; “Yurt dışındaki müşterilerimize de hizmet sunmayı ve ürünlerimizi pazarlamayı amaçlıyoruz. Bu konuda pazar araştırmaları ve uygun stratejiler üzerinde çalışıyoruz. Abdi İbrahim’in yurt dışındaki fabrikaları ve iştiraklerine hizmet ve ürünlerimizi sunarak ilk adımlarımızı atmayı planlıyoruz” diye konuştu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.