Business World Global

Zorlu PSM ’de Bu Hafta 13 – 19 Ocak.

Zorlu PSM ’de Bu Hafta 13 – 19 Ocak.
29.959
06 Ocak 2020 - 9:10

Zorlu PSM, bu hafta da sanatseverleri birbirinden renkli etkinliklerde buluşturmaya devam ediyor. Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen İbrahim Selim’in sürpriz konuk sanatçıları ağırladığı programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Küba’nın en önemli davulcularının Küba ruhunu perküsyonun sıcak ritimleri ile birleştireceği projesi ile Emir Ersoy, eşsiz performansı ve caz, r&b, latin, soul, blues yorumları barındıran geniş müzik repertuvarı ile Melis Sökmen ve “retro”laşmaya yakalanmadan, Türk saykedelik müziğini kendi sesleriyle yeniden birleştiren Ayyuka, hafta boyunca seyirciye unutulmayacak performanslar yaşatacak.

 

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 13 OCAK PAZARTESİ // touché // 21.00

Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen İbrahim Selim, “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı yeni programında, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her hafta touché’de izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri de izleme fırsatı sunuyor!

Kapı Açılış: 19.00       İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00      Bilet Fiyatları:    Tam – 84.75 TL      Öğrenci – 49.50 TL

EMİR ERSOY “RHYTHMIC HANDS” // 15 OCAK ÇARŞAMBA // touché // 21.00

Küba’nın en önemli davulcularından William Cardoso, Adrian Gustavo ve Aleixi Contreras’ın Küba ruhunu, perküsyonun sıcak ritimleri ile birleştireceği gecede müzisyenlere sahnede Türkiye’nin bas gurusu Caner Üstündağ eşlik edecek. Emir Ersoy’un kendi bestelerinin yanı sıra ‪Chick Corea, ‪Michel Camilo, Cucho Valdez gibi piyanistlerin klasiklerinden de uyarlamalar yapacak olan ekip, modernize edilmiş klasik caz melodilerini seyirciyle buluşturacak. Emir Ersoy’un piyano ve perküsyonun enerjisini birleştirdiği projesi bu kez touché sahnesinde, 15 Ocak’ta seyirciyle buluşuyor!

Kapı Açılış: 19.00      Emir Ersoy “Rhythmic Hands”: 21.00          Bilet Fiyatı:  Genel Satış: 91,50 TL

MELİS SÖKMEN // 17 OCAK CUMA // touché // 21.30

Türkiye’nin en güçlü pop caz vokallerinden, Billy Paul, Tony Jones, Michael Brown ve Yvonne Sanchez gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan uluslararası sanatçı, Melis Sökmen, eşsiz performansı ve caz, r&b, latin, soul, blues yorumları barındıran geniş müzik repertuvarı ile 17 Ocak’ta touché sahnesine seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sökmen’e piyanoda Evren Karakul, kontrbasta Berker Şahin, davulda Emre Günaydın, flüt ve vokalde Aysun Sökmen, kemanda Yonca Silin ve çelloda Jülide Canca Eke eşlik edeceği bu müzik şöleni için touché’de yerinizi almayı unutmayın.

Kapı Açılış: 19.00        Melis Sökmen: 21.30        Bilet Fiyatı: Genel Satış – 90.25 TL

LOKALİZE: AYYUKA // 17 OCAK CUMA // %100 STUDIO //21.30

“Retro”laşmaya yakalanmadan, Türk saykedelik müziğini kendi sesleriyle yeniden birleştiren Ayyuka, 2001’den beri aktif olarak benzersiz ve özgün bir müzik geliştirmeyi başardı. Yeni bir ses bulmak için yüzünü 70’lerin Türk müziğine çeviren ilk gruplar arasında yerini aldı. Dick Dale, John Frusciante, Erkin Koray ve Orhan Gencebay gibi sanatçılardan ilham alan ekibin müziklerinde ağırlıklı olarak gitar tınıları hissedilirken, film müziği ve doğaçlama tutkuları şarkılarında beklenmedik ters köşelerle karşılaşmamızı sağlayan yeni ve heyecanlandırıcı tınıları ile 17 Ocak’ta Lokalize serisi kapsamında %100 Studio’da seyirciyle buluşmaya hazırlanan grubun performansını kaçırmayın.

Kapı Açılış: 20.30       Ayyuka: 21.30        Bilet Fiyatı:   Avantajlı Dönem- 44.00 TL

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.