Business World Global

ZEOPS iş süreçlerinde verimli zaman kullanımı sağlıyor.

ZEOPS iş süreçlerinde verimli zaman kullanımı sağlıyor.
8.991
03 Ekim 2019 - 8:15

İnsan kaynakları ve bordrolama alanına yönelik çözümler sunan Zeta, ihtiyaçtan yola çıkarak geliştirdiği ZEOPS platformu ile perakende sektörünün iş süreçlerini kolaylaştırıyor. Özellikle saha ekibinde çalışan personellerin takip edilmesi ve raporlanması konusunda ziyaret raporları, aktif çalışma durumu ve iş planı gibi konulardaki yönetici iş yükünü en aza indirirken, personelin de aktif durumunu takip etmesini sağlıyor.

2004 yılından bu yana insan kaynakları ve bordrolama alanında hizmet veren danışmanlık şirketi Zeta, kurumlarda farklı senaryolara uyum sağlayan ZEOPS platformu ile hem çalışanlara hem de yöneticilere verimli çalışma ve takip hizmeti sunuyor. Yüzde 100 yerli sermaye ile geliştirilen platform; bordro, bütçe raporu, mesai planlama, mesai raporlama, personel talepleri, ziyaret raporları gibi süreçlerin kontrol panelinden online olarak yönetilmesini sağlıyor.

Bununla birlikte saha çalışmalarında atıl süreleri ortadan kaldırarak çalışanların performansının artması platformun en önemli hedefleri arasında yer alıyor. Daha iyi iş sonuçları elde edilmesi için insan kaynakları yönetim sürecinin etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayan ZEOPS; zamanlama, iş gücü, performans, satış takip gibi ihtiyaçlara yönelik hızlı cevap veren kullanımı sayesinde kullanıcı dostu bir platform olarak öne çıkıyor.

Kişiselleştirilmiş ekranda kullanım kolaylığı

Formlar ve raporların tamamen kullanıcı tarafından dizayn edilebildiği platformda şirketler kendi ihtiyaçlarına yönelik ekran girişlerini ve raporları düzenleyebiliyorlar. Toplu personel yükleme ekranları sayesinde mevcut bilgiler de çok hızlı bir şekilde sisteme entegre edilebiliyor.

Zeta Hakkında:

Zeta Global 2016 yılında, Zeta İnsan Kaynakları ise 2010 yılında kurulmuştur. Zeta İnsan Kaynakları özellikle orta ve büyük ölçekli şirketlere Bordrolama, Seçme Yerleştirme ve İnsan Kaynakları konularında danışmanlık yapmaktadır. Zeta Global ise yoğunluklu olarak ERP yazılımları yapmaktadır. Zeta Global’in yapmış olduğu yazılımların ortak özelliği özelleştirilebilir olmasıdır. Yazılımların temel inşası, programın hızlı ve sorunsuz çalışmasını öngörmektedir. Tüm kodlamalar bu prensip özelinde yazıldığından kullanımda olan ürünleri hatasız ve teknik desteğe ihtiyaç duymaksızın kullanıcı dostu olarak tanımlanabilmektedir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.