Business World Global

Yılın e-Fatura e-Defter e-Arşiv yazılımı birincisi Kolaysoft Teknoloji

Yılın e-Fatura e-Defter e-Arşiv yazılımı birincisi Kolaysoft Teknoloji
25 Ağustos 2023 - 12:20

Kolaysoft Teknoloji, Bilişim 500’e damgasını vurdu. Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi – Bilişim 500 araştırma sonuçları, 9 Ağustos 2023 tarihinde Fişekhane’de düzenlenen ödül töreninde açıklandı ve ödüller sahiplerini buldu.

Törende, e-Dönüşümün lider şirketi Kolaysoft Teknoloji A.Ş., Sistem Entegratörü İş Ortağı başlığında “Yılın e-Fatura e-Defter e-Arşiv yazılımı” kategorisinde birinci oldu.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bilişim sektörünün yıldızları arasında konumlanan Kolaysoft Teknoloji’nin ödülünü Genel Müdürü Kezban Boztürk aldı.

Kolaysoft, ülkemizden ve dünyadan aldığı ödüllere yenilerini ekliyor

Ülkemizden ve dünyadan aldıkları ödüllere yenilerini eklemeye devam ettiklerini ifade eden Kolaysoft Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Kezban Boztürk, şunları açıkladı:

“Geçtiğimiz yıllarda aldığımız ödüllere yenilerini ekleyerek, başarımızı taçlandırmaya devam ediyoruz. Bilişim 500 araştırması sonuçlarına göre, bu yıl Sistem Entegratörü İş Ortağında e-Fatura e-Defter e-Arşiv yazılımı kategorisinde birinci olmanın, çalışma arkadaşlarımız, iş – çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz adına heyecanını ve haklı gururunu yaşıyoruz. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB)’in tüm e-dönüşüm süreçlerinde lisanslı özel entegratör firmasıyız. Bunun yanında 18 özel entegratör firmaya e-dönüşüm kapsamında altyapı hizmeti veriyoruz. Kolaysoft firması olarak ve altyapı hizmeti verdiğimiz 18 özel entegratör ile birlikte, ülkemizdeki e-dönüşüm kullanıcılarının yaklaşık %20’sine hizmet sağlamaktayız.” dedi.

Kolaysoft’un zengin ürün ailesi bulunuyor

Kolaysoft Teknoloji A.Ş., 2014 yılında firmaların dijital dönüşüm yolculuğuna en kolay şekilde eşlik etmek amacıyla kurulan bir yazılım evidir. e-dönüşüm (e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-irsaliye, e-smm, e-mm, e-adisyon vb) düzenlemelerinin iş dünyasına yansımalarına yönelik  enformatik sistemleri geliştirme, yerleştirme ve sürdürme hizmetlerinin sağlayıcılığını yapıyor. e-Dönüşüm çözümlerinin yanında EczacıPOS çözümü, Ziyaretçi Eş Zamanlı Takip Sistemi (ZET) ve Uluslararası Teknoparklar Birliği (IASP)’nin küresel platformunda yer alan PEYK’in aralarında bulunduğu ürün ailesi bulunuyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.