Business World Global

Yapı Kredi’ye 11 ödül

Yapı Kredi’ye 11 ödül
19 Nisan 2024 - 14:05

Yapı Kredi, dünya çapında sektörün en önde gelen kuruluşlarından biri Qorus’un da aralarında bulunduğu 3 farklı organizasyondan toplam 11 ödülle döndü.

Qorus Banking Innovation Awards’un “Müşteri Deneyimi” kategorisinde altın ödüle layık görülerek, bu başarıyı elde eden tek Türk bankası olan Yapı Kredi, Yapı Kredi Mobil “Benim Dünyam” çatısı altında sunduğu birçok başarılı mini uygulama ile kullanıcılarına sağladığı kusursuz müşteri deneyimini dünya çapında da bir kez daha tescilledi.

Pazarlama ve teknolojiyi buluşturan, pazarlama teknolojilerinin geleceğini şekillendiren MarTech Awards 2024’te ise Yapı Kredi Mobil; “Finans Sektöründe En İyi Teknoloji”, “En İyi Mobil Uygulama Teknolojisi”, “En İyi B2B Altyapı Teknolojisi” ve “Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı/Kullanımı” kategorilerinde 4 ödül birden aldı.

Ayrıca, Yapı Kredi pazarlama stratejisi ile İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından bu sene 14’üncüsü düzenlenen Mixx Awards’un “Sadece Dijital” kategorisinde altın, gümüş ve “Yaratıcı Display (Görüntülü) Reklamlar”, “Veriden Doğan Yaratıcılık” kategorilerinde de bronz ödüllere layık görüldü. Bununla birlikte Banka, “bir tercih çok şey değiştirir” diyerek hayata geçirdiği Sürdürülebilir Tercih Programı Step ile “Sürdürülebilirlik Kampanyaları” kategorisinde altın ve “Kar Amacı Gütmeyen/Kamu Hizmetleri” kategorisinde gümüş ödüllerin sahibi oldu.

Teknolojik altyapımızı sürekli bir adım önde tutmak için çalışıyoruz

En güncel teknolojilerle müşterilerine her zaman en iyi deneyimi sunmak için sürekli çalıştıklarını belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, şöyle konuştu: “Yapı Kredi olarak, bir adım önde vizyonumuzla dijital bankacılık alanında da müşterilerimize pürüzsüz bir deneyim sunmak için teknolojik altyapımızı sürekli güncelliyoruz. Yeni nesil bankacılık mimarisi ışığında, yüksek güvenlikli teknolojileri müşterilerimizle buluşturmak için yatırımlarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. Tüm bu çalışmalarımızın karşılığını, her 10 müşterimizden 9’unun dijital kanallarımızı aktif bir şekilde kullanmasıyla alıyor ve başarılarımızı hem yurt içi hem uluslararası prestijli ödüller ile taçlandırıyoruz. Kazandığımız ödüller dijital süreçlerimizi sürekli olarak geliştirmemizin başarısını kanıtlarken gelecekteki çalışmalarımız için bizlere motivasyon kaynağı oluyor. Birbirinden prestijli üç organizasyondan böylesine kıymetli ödüllere layık görüldüğümüz için çok mutlu ve gururluyuz. Yapı Kredi olarak, dijital bankacılık alanındaki öncü konumumuzu başarılarımız ile daha ileriye taşımaya, kullanıcılarımıza en iyi deneyimi sunmak için teknolojiye yatırım yapmaya, yeni uygulamalar geliştirmeye ve bir adım önde olmaya devam edeceğiz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]