Business World Global

Yanmar Turkey, İzmir Tarım Fuarı’na çıkarma yapacak

Yanmar Turkey, İzmir Tarım Fuarı’na çıkarma yapacak
29 Ocak 2024 - 16:14

Yanmar Turkey, İzmir AGROEXPO 19. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’na yeni ürünleriyle çıkarma yapacak. Çiftçiler Yanmar ve Solis marka traktörler ile YTAgri tarım makine ve ekipmanlarını yakından görme fırsatı bulacak.

1912 yılında kurulan Japon motor devi Yanmar’ın tam iştiraki olan Yanmar Turkey, tarım ve hayvancılığın lokomotifi olan İzmir AGROEXPO 19. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’nda yeni ürünlerini görücüye çıkarıyor. 100 ülkeden 500 katılımcı ile 300 bin ziyaretçinin beklendiği ve toplam 3 milyar dolarlık iş hacmine sahne olması hedeflenen Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ise dördüncü büyük tarım ve hayvancılık fuarında Yanmar Turkey, İzmir Torbalı tesislerinde ürettiği traktörlerle katılacak. Yanmar Turkey, standında farklı kullanım alanlarına uygun 47-60 beygir gücünde StageV motorlu Yanmar marka traktörler ile 16-90 beygir arası güce sahip Solis marka traktörler başrolde olacak. Yanmar’ın global iş ağının desteği ile geniş ürün portföyünde kalite, sağlamlık ve fonksiyonelliği bir arada bulunduran, Yanmar’ın uluslararası tarım ekipman markası YTAgri de Yanmar ve Solis traktörlere ek İzmir tarım fuarında yeni tarım ekipmanı modelleriyle Yanmar Turkey standında görücüye çıkacak.

Uzun ömürlü kullanıma sahip YTAgri ürünleri

Fuarda sergilenecek YTAgri marka ürünleri aynı zamanda ihracatın da gözdesi konumunda. Yüksek kaliteye sahip YTAgri marka toprak işleme, balya-yem grubu gibi farklı kategorilerdeki ‘ara çapa’, ‘çizel’, ‘dip kazan’, ‘yem karma’, ‘balya makinası’, ‘kültivatör’ gibi uzun ömürlü kullanıma sahip tarım ekipmanları iç piyasaya sunulmasına ek olarak Japonya, Doğu Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler ve Uzak Asya’ya ihraç ediliyor. Bu ürünler fuarda Yanmar Turkey standında çiftçilerin beğenisine sunulacak.

İzmir Torbalı’daki Yeni Tesiste Üretilen Yanmar ve Solis Traktörler Fuarda sergilenecek

Yanmar Turkey, fuar kapsamında, İzmir Torbalı tesislerinde üretilen Yanmar ve Solis marka traktörlerini sergileyecek. Türkiye’de 50 ile 90 beygir gücüne sahip traktörlerden oluşan yeni Solis XL serisi, common rail yakıt sistemi, mekanik shuttle, orijinal kabin, farklı vites seçenekleri gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni emisyon standartlarına uygun Stage V motora sahip traktörler, görünüş olarak benzersiz ve göz kamaştıran yeni tasarım çizgisiyle diğer modellerden ayrışıyorlar. Yanmar ve Solis traktörler hakkında detaylı bilgi vermek üzere Yanmar Turkey’nin geniş ekibi, Stant: Hol B / 2070’de, ürünlerini ziyaretçilere tanıtarak sektöre yönelik güncel gelişmeleri paylaşacak.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.