Business World Global

Vodafone Business “Dijital Satış Kanalları”nı hayata geçirdi

Vodafone Business “Dijital Satış Kanalları”nı hayata geçirdi
23 Ağustos 2023 - 13:04

Vodafone Business, yeni “Dijital Satış Kanalları”nı hayata geçirdi. Telekomünikasyon sektöründe bir ilk olan tamamen dijital satış yolculuğunu sağlamak hedefiyle hareket eden Vodafone Business, hayata geçirdiği yeni inovatif satış kanalıyla daha fazla işletme ve KOBİ’nin ihtiyacına 7/24 dijitalden cevap vererek, müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Geleneksel satış kanallarında özellikle KOBİ segmentinde yaşanan zorlukların üstesinden gelmek için müşterilerinin ürün ve hizmetlerini online olarak inceleyebilecekleri, satın alabilecekleri ve gerektiğinde ekstra bilgi ve destek alabilecekleri bir dijital deneyim platformu oluşturduklarını aktaran Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulunuyor:

“Rekabetin hızla arttığı bir ortamda KOBİ ve kurumsal müşterilerimizin geride kalmaması için onları baştan uca dijitalleştirirken, aynı şekilde kendi iş yapış süreçlerimizi de dijitalleştirmeye önem veriyoruz. Bu paralelde Vodafone Business olarak fiziksel satış operasyonumuzu dijitale taşıdık ve dijital dönüşüm girişimini hayata geçirmeye karar verdik. Böylelikle 7/24 açık olan bu satış kanalımızla binlerce müşterimize hizmet verirken, satın alma süreçlerimizi de çok daha hızlı, kolay ve ulaşılabilir bir hale getiriyoruz. Hedefimiz, vizyonumuza paralel olarak, telekomünikasyon sektöründe bir ilk olan tamamen dijital satış yolculuğunu sağlamak. Bu hedefe ek olarak, insana bağlı olma halini ortadan kaldırmaya, insan kaynaklı hataları en aza indirerek hatalardan kaynaklanan maliyetleri düşürmeye ve müşteri deneyimini daha da iyileştirmeye gayret gösteriyoruz.

Projelerimiz ve iyileştirmelerimizle müşterilerimize kişiselleştirilmiş bir web sitesi deneyimi tecrübe ettirmemizin yanında ayrıca; işletme ve KOBİ’lerimizin beklentilerine uygun teklif ve ürünler sunarken, kurumsal müşterilerimiz ürünlerimizi inceledikten sonra baştan uca dijital bir deneyim ile mobil hatlarını satın alabilmelerine imkân sağlıyoruz.”

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.