Business World Global

Türkiye’nin en itibarlı erkek giyim markası Kiğılı oldu!

Türkiye’nin en itibarlı erkek giyim markası Kiğılı oldu!
28 Mayıs 2019 - 10:30

Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nda Kiğılı, 2’inci kez üst üste Türkiye’nin en itibarlı erkek giyim markası oldu.

Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi araştırması tamamlandı. Türkiye’nin ve 30 farklı sektörün birincileri ile en itibarlı iş insanlarının ödüllendirildiği tören Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Erkek hazır giyim sektörünün lider markalarından Kiğılı, Türkiye çapında 12 bin kişinin oylamasıyla yapılan Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nda, erkek giyim kategorisinde 2’inci kez Türkiye’nin en itibarlı markası seçildi.

Törende ödül, Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem’e takdim edildi.

“HEDEFİMİZ KALİTEYİ ULAŞILABİLİR FİYATLA SUNMAK”

Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem, “2 yıldır üst üste böyle anlamlı bir ödül aldığımız için çok mutluyuz. Bizi bu ödüle layık gören ve müşterilerimize ve halkımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Kiğılı, 80 yıldır erkek giyiminde öncü marka konumunda. Erkek moda perakendeciliğinde uluslararası pazarlarda, dünya çapında tercih edilen lider marka olmak ve yurtdışında ‘Made in Turkey’ ile ‘Brand of Turkey’ algısını oluşturmak için çıktığımız bu yolda, Türkiye’nin hazır giyim sektörünün en itibarlı erkek giyim markası seçilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bundan sonra da marka algısı anlamında kendi standartlarımızı hep bir basamak yukarı taşımayı sürdüreceğiz. Dünya modasını yakından takip eden bir marka olarak en büyük hedefimiz, kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunmak ve her ortamda rahatça giyilebilecek, şık ve konforlu parçalar yaratarak Türk ve dünya erkeklerinin ilk tercihi olmaya devam edebilmek” dedi.

Kiğılı hakkında

Türkiye’de erkek hazır giyim sektörünün oluşmasında ve gelişmesinde öncü rol üstlenen aktörler arasında yer alan Kiğılı 1938’de kuruldu. Bugün Kiğılı ve Abdullah Kiğılı Exclusive Cut markalarıyla, yurtiçinde toplam 67 ilde 225 mağazada ve yurtdışında 15 ülkede 26 satış noktasında hizmet veriyor. Çağdaş, akılcı ve stil sahibi erkekler için, her günde ve her ortamda rahatça giyilebilecek şık ve konforlu parçalar yaratıyor. Müşteri memnuniyetini odağına alan uygulamaları, mağazacılık, insan kaynakları ve teknoloji alanlarında benimsediği yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla, Türkiye’de hazır giyim ve moda alanında söz sahibi lider markalardan biri olarak yoluna devam ediyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.