Business World Global

Türkiye Finans’tan ‘HGS Bizden Taşıt Finansmanı’.

Türkiye Finans’tan ‘HGS Bizden Taşıt Finansmanı’.
8.460
29 Ağustos 2019 - 17:15

Türkiye Finans, araç sahibi olmak isteyen müşterilerine özel yepyeni bir taşıt finansmanı kampanyası başlattı. Bu kampanya ile Türkiye Finans müşterilerine yüzde 1,38’den başlayan avantajlı kâr oranlarıyla 60 aya varan vade olanağı sağlıyor. Banka ayrıca finansmanı kullanan müşterilerine HGS etiketi hediye ediyor. Sıfır ve 2’inci el tüm araçlar için geçerli olan kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin taleplerine uygun kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor. Türkiye Finans, katılım bankacılığı prensiplerinden ödün vermeden müşterilerinin ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla ‘HGS Bizden Taşıt Finansmanı’ kampanyasını başlattı.

30 Eylül’e kadar devam edecek kampanya kapsamında; Türkiye Finans müşterilerine, 1,38’den başlayan avantajlı kâr oranlarıyla 60 aya varan vade imkânı sunuyor. Kampanya sürecince taşıt finansmanı kullanan tüm bireysel müşteriler aynı zamanda Banka’nın hediye ettiği HGS etiketine sahip olacak.

Müşteriler; Yedek Hesap, Finansör, Finansman Güvence Sigortası ve Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin finansman başvurusuyla birlikte alınması dahilinde Bankanın sunduğu avantajlı kâr oranlarını yakalayabilecek.

Birlikte kazanan ve kazandığını paylaşanların katılım bankası Türkiye Finans, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran avantajlı kampanyalar sunmaya devam edecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.