Business World Global

Teknosa en yenilikçi wellbeing teknolojilerini sunmayı hedefliyor

Teknosa en yenilikçi wellbeing teknolojilerini sunmayı hedefliyor
09 Mayıs 2024 - 7:26

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, müşterilerine bütünsel ve kapsamlı bir deneyim sunmak için yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Teknosa bu kapsamda bireylerin fiziksel, zihinsel ve sosyal olarak iyi olma halini ifade eden wellbeing için teknosa.com’da özel bir sekme açtı.

Tüketiciler bu özel sekme üzerinden ‘mental sağlık’, ‘fiziksel zindelik’ ve ‘iş hayatında denge’ temalarıyla yer alan ürünlere kolaylıkla erişmeye başladı. Teknoloji severler, akıllı ışıktan katlanabilir elektrikli vücut ısıtmalı masaj yatağına, hidronojize su üretim cihazından ukuleleye pek çok farklı ürüne bu sekme üzerinden ulaşabiliyor. Tüketiciler bu sekmenin yanı sıra wellbeing için oluşturulan blog aracılığıyla da pek çok içerikten faydalanabiliyor.

“En yenilikçi ve etkili wellbeing teknolojilerini sunmayı hedefliyoruz”

Teknosa CEO’su Sitare Sezgin, yeni girişimin duyurusunu 2. Wellbeing Konferansı’nda yaptı. Katılımcılarla projenin detaylarını paylaşan Sezgin, dünyayı etkisi altına alan trendlerin teknoloji perakendeciliği sektörünü de dönüştürdüğünü belirterek, şunları söyledi:

“Bizim çıkış noktamızda da üç büyük trendin etkisi var. Dünya nüfusunun yaşlanması, pandemi sonrası artan mutsuzluk ve obezite. Tüm bu gelişmeler yeni ihtiyaçları doğuruyor. Teknoloji, bireylerin kendilerini daha iyi hissetmelerini ve günlük yaşamlarında daha aktif olmalarını sağlayacak araçlar geliştirilmesi konusunda öncü rol üstleniyor. Biz de Teknosa olarak müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda wellbeing alanını sahipleniyoruz. Tüketicilerimiz için teknosa.com üzerinden wellbeing için bir sekme oluşturduk. Bu sayede müşterilerimiz ihtiyaç duydukları ürünlere anında ve rahatlıkla ulaşabiliyor. Sitemizde ürünleri üç ana temada konumlandırdık ve bu temaya göre segmente ettik. Önceliklendirmeler yaparak, ilk fazda belirli ürünleri web sitemizde satışa açtık. Projenin ilerleyen aşamalarında ürünlerimizi seçili mağazalarımızda da bulmak mümkün olacak. Bu alanda ürün yelpazemizi genişletmeyi sürdüreceğiz. Sektördeki en yenilikçi ve etkili wellbeing teknolojilerini sunarak, tüketicilerin yaşam kalitelerini artırmayı hedefliyoruz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]