Business World Global

Sürdürülebilir ve Ergonomik çalışma koltuğu Lino

Sürdürülebilir ve Ergonomik çalışma koltuğu Lino
04 Mayıs 2021 - 7:48

Ergonomik tasarımlar konusunda Türkiye’de öncü olan BMS A.Ş ödüllü tasarım “Lino” çalışma koltuğunu Türkiye’de shop.bms.com.tr online mağazasında ve BMS DESIGN CENTER’da satışa başladı.

Sam Hecht ve Kim Colin tarafından tasarlanan Lino, bir çalışma koltuğundan bekleyeceğiniz performansların ötesini size sunuyor. “Lino” performans koltukları, iş yerinizde veya evinizde çalışırken ergonomik konfor ve çok çeşitli dengeli hareket özgürlüğü vaat ediyor.

Amerika’da en yüksek kalite standartlarında üretilmiş, titizlikle tasarlanmış ve dayanıklılığı test edilmiş Lino; aynı zamanda “çevreci” bir tasarım. Sürdürülebilir tasarım ayrıntılarına gösterilen özen, Lino ofis koltuğunda belirgin; “yüzde 97’ye kadar geri dönüştürülebilir ve yaklaşık yüzde 26 geri dönüştürülmüş malzemeden” üretiliyor.

Çalışırken bedeniniz nefes alıyor

En son teknolojik ve inovatif malzemeler ile üretilen Lino otururken bedeninizin nefes almasını ve kan dolaşımınızın düzenli olmasını sağlıyor. Lino’nun omurganızı koruyan yapısı, siz çalışırken vücudunuzun ihtiyacı olan sırt desteğini sunuyor. 12 yıl garantisi ile postur fit teknolojisinin eşsiz + uzun ömürlü konforunu sunuyor.

Renklerle motive ediyor

Siyah veya mineral çerçeve, altı farklı süspansiyon rengi ve çok çeşitli döşeme seçenekleri arasından seçim yaparak Lino çalışma koltuğu kullanıcısına göre kolu veya kolsuz sipariş verebilirsiniz.

Lino çalışma koltuğunu kendinize veya kurumsal tonlarınıza göre tasarlayarak, çalışma mekanınızda konfor ve fark yaratabilirsiniz.

Ödüllü Tasarım

Lino tasarımında inovasyon, estetik, kullanıcı performansı ve yenilikçi bakış açısıyla dünyaca ünlü iF Design Award tasarım yarışmasının ürün kategorisinde üstün başarısı ile ödüllendirildi.

Ergonomik Çalışma Koltuğu Lino’yu  shop.bms.com.tr online mağazasından inceleyebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.