Business World Global

Sağlıklı beslenme uygulaması SIX2FIT, Türk pazarına girdi

Sağlıklı beslenme uygulaması SIX2FIT, Türk pazarına girdi
30 Eylül 2022 - 15:19

Kısa süre önce SIX2FIT uygulamasını Türkçe olarak güncelleyen Kanadalı girişimci Saman Kharazmi, influencerların trendlerine bakıldığında insanların yanlış egzersiz planlarıyla vücutlarının şeklini değiştirmeye çalışmasına karşı çıkıyor.

Kanadalı Girişimci Saman Kharazmi ile Türkiye pazarına adım atan SIX2FIT’i konuştuk.

– SIX2FIT tam olarak nedir?

Birçok ünlü kişi ameliyat yoluyla vücutlarının şeklini değiştirir ve diğer insanlar kendilerini yanlış bir şekilde aynı şekle sahip olmaya zorlamaya çalışır.

Her müşteri için profesyonelce programlamaya dayalı özel uygulaması SIX2FIT’i sağlıklı yaşam için geliştirdik. Biz, moda dünyasının insanlar için yaptığı sağlıksız programlara karşı çıkıyoruz.

Her vücudun kendine özgü bir çalışma sistemi var, egzersiz ve diyet planlamasının yalnızca her insanın gerçek ihtiyaçlarına göre yapılması gerek. Profesyonel bir planla her kişi kendi vücudunun en iyi şekline sahip olmalı. Sadece doğru bir şekilde olması sağlıklıdır, aksi takdirde insanlar yaşlandıkça çok fazla problem yaşar.

– Türkiye pazarına yeni adım attınız sanırım?

Evet, yakın zamanda uygulamamıza Türkçe’yi de ekledik. Bu sadece dille ilgili değil, aynı zamanda yemek kültürüyle de ilgili, bu yüzden her ülkenin özel bir yemek listesi var. Kullanıcılara SIX2FIT’te basit bir diyeti sürdürmeyi kolaylaştırmak için Türk yemeklerini de dahil etmeyi öneriyoruz.

– Kurduğunuz sistem nasıl çalışıyor? Nasıl bir hizmet veriyorsunuz?

Sistemimiz, her kişi için tasarlanmış, kişisel bir programa dayalı olarak tasarlanmış, dikkatli ve ayrıntılı bire bir programa dayanmaktadır. Yani herkesin ihtiyacına göre egzersiz programı ve beslenme planı tasarlıyoruz, kısa sürede başarımız herkes için hazır bir plan kullanmamamıza bağlı ve uygulamamız bir programa dayalı değil, yazıyoruz.

– Kurmuş olduğunuz beslenme sisteminden biraz bahseder misiniz?

Beslenme ve yemek planımız, ne yemeyi sevdiğinize, ne istediğinize ve yemek kültürünüze bağlı olarak günlük bir programda yemek için çok fazla seçeneğe sahip bir konsepte sahiptir. Yemek kültürünüzü ülkenizdeki yiyeceklere göre inceliyoruz, böylece her zaman en iyi yemeği yiyebilirsiniz, arkadaşlarınızla akşam yemeğine çıkıp yine de diyet yapabilirsiniz, çünkü menüde programınıza uygun bir şey bulursunuz. Böylece plan kolay, her zaman lezzetli ve her zaman kullanılabilir. Programınızı yazarken ilk sorumuz hangi yemeği seversiniz? Bu, diyet programınızdan memnun kalmanız için bizim sihrimiz. Ayrıca gün içinde her zaman yemek yersiniz ve aç kalmazsınız. Bizimle acı çekmeyeceksin.

– Kurduğunuz beslenme programı var olan diğer programlardan farkı nedir?

Daha önce de belirttiğim gibi diğerleri gibi hazır planı olan bir grup değiliz, detaylarınızı alıyoruz, ülkenizin ihtiyaçlarını ve yemek kültürünüzü inceliyoruz, vücudunuzu ve hayallerinizi inceliyoruz ve sonra kişiye göre programı yazıyoruz, büyük farkımız bu. Sizin için tasarlanmış vücudunuza dayalı egzersiz planları sunuyoruz. Örneğin hareket probleminiz varsa bizimle güvendesiniz çünkü tüm detaylara dikkat ediyoruz.

– VIP hizmet içinde neler var?

VIP programımızda müşteriyle şahsen konuşur ve tüm süreci takip ederim, bu çoğunlukla kişisel olarak bir eğitmeniniz olduğunda olduğu gibidir, genellikle çevrimiçi veya burada Toronto’da. Yani müşteriler benimle bizzat temas halinde.

– Neden Türkiye?

Sistemim uluslararası bir sistem, programda bazı dillerimiz var, son zamanlarda Türkçe olarak da var çünkü Türkiye’nin son zamanlarda egzersiz sistemlerine ve diyet planlarına eskisinden daha fazla dikkat etmeye başladığını fark ettik, dünyayı inceliyoruz ve görüyorum. Türkiye’nin genç nesillerinde büyük bir hamle, bu millet adına çok mutluyum. Vücudunuzun detayları konusunda daha dikkatli olmaya başladınız, bu harika. Ve Türkiye’den dil ve uzman almaya başladık. Ülkenin kültürü ve yemek kültürü üzerine çalıştık. Bu sistemi Türkiye ile paylaşmak inanılmaz. Türk müşterilerimdeki gelişmeyi seviyorum.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.