Business World Global

QNB Finansportföy ürün yelpazesini genişletiyor

QNB Finansportföy ürün yelpazesini genişletiyor
23 Mayıs 2024 - 7:36

QNB Finansportföy,  çıkardığı yeni fonlar ile müşterilerine farklı yatırım altarnatifleri sunmaya devam ediyor.  Yeni fonlar; QNB Finans Portföy Agresif Serbest Fon (GRL) ile hem TL hem de Yabancı Para birimi cinsi varlıklara,  QNB Finans Portföy Gümüş Serbest Fon (FMG) ile de gümüş ve gümüşe dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapılabiliniyor. QNB Finansportföy, 3 Haziran 2024 tarihinde de QNB Finans Portföy Dinamik Dağılımlı Serbest (Döviz) fonu satışa açıyor. 

QNB Finansportföy ayrıca,  QNB Finans Portföy Dow Jones İstanbul 20 Hisse Senedi Yoğun Borsa Yatırım Fonu’nu 19 Nisan 2024 tarihi itibari ile ” QNB Finansbank Temiz Enerji Endeksi Hisse Senedi Yoğun Borsa Yatırım Fonu”na dönüştürererek, “QTEMZ” borsa kodu ve yeni yatırım stratejisi ile yönetmeye başladı.

QNB Finansportföy Genel Müdürü Egemen Erden, fon çeşitliliğinde piyasa dinamiklerini, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını yakından takip ettiklerini belirterek, “Yeni fonları yatırımcılara sunarken, müşterilerimizin de ihtiyaçlarını dikkate alıyoruz. Bunun yanı sıra toplumsal etki ve sürdürülebilirlik de önceliklerimiz arasında yer alıyor. Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakma ve topluma pozitif katkı sağlama misyonuyla, çevreye fayda sağlayan şirketlere yatırım yapılmasının önemini gözetiyor ve yatırımcılarla da paylaşıyoruz. QNB Finans Portföy Agresif Serbest Fon, QNB Finans Portföy Gümüş Serbest Fon ve QNB Finans Portföy QNB Finansbank Temiz Enerji Endeksi Hisse Senedi Yoğun Borsa Yatırım Fonu olmak üzere üç yeni fonumuzu da bu perspektifte yatırımcılarımıza sunduk. Bu fonlarımızın yanı sıra döviz bazında mutlak getiri hedefleyen yatırımcılarımız için, 3 Haziran 2024 tarihinde QNB Finans Portföy Dinamik Dağılımlı Serbest (Döviz) fonu satışa açıyoruz.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]