Business World Global

QNB Finansinvest’ ‘Yılın Sermaye Piyasası Kurumu’ seçildi

QNB Finansinvest’ ‘Yılın Sermaye Piyasası Kurumu’ seçildi
24 Kasım 2023 - 13:03

2023 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri kapsamında, 2022’de gerçekleştirdiği 4 başarılı halka arza liderlik ederek 3,1 milyar TL halka arz büyüklüğüne ulaşan QNB Finansinvest “Yılın Sermaye Piyasası Kurumu” ödülünün kazananı oldu.

Türk sermaye piyasaları ile finans sektörünün en saygın ödüllerinden biri olarak kabul edilen Bonds, Loans & ESG Capital Markets CEE, CIS & Türkiye Awards 2023 programı, Türk finans kurumları ile Orta-Doğu Avrupa ve BDT’de yer alan şirketleri biraraya getirerek yerel ve uluslarası pazarlara bakış imkanı sunuyor.

QNB Finansinvest Genel Müdürü Pamir Karagöz, “Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa siyasi, ekonomik ve kültürel bağları yoluyla birbirlerini karşılıklı olarak etkilemekte. QNB Finansinvest olarak, müşterilerimizle olan ilişkilerimizi kurumsallaştırmak ve gelirlerini artırmaya yönelik çalışmalarda bulunarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Geçtiğimiz yıl liderlik ettiğimiz halka arzlarla yenilenebilir enerji, tekstil, demir-çelik ve teknoloji sektörlerinde önemli markaları sermaye piyasalarına kazandırdık. Finans kurumları ile yatırımcıların güçlü ilişkiler kurmasına ve geleceğe yönelik yatırım planlamalarına dair paylaşım imkanı bulmasını sağlayan bu programları kıymetli buluyor, bu başarıda gösterdikleri çaba ve performanslarıyla çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.