Business World Global

Papara, online sağlık danışmanlığı hizmeti sunmaya başladı

Papara, online sağlık danışmanlığı hizmeti sunmaya başladı
31 Ağustos 2023 - 0:10

Papara, sigorta ürünlerine bir yenisini ekledi. Doktorum Cebimde ürünüyle Papara, online sağlık danışmanlığı hizmeti aracılığı sunmaya başlayan ilk elektronik para şirketi oldu.

Doktorum Cebimde Sigortası’nı satın alan Papara kullanıcıları, pek çok farklı branştan uzman doktorla 1 yıl boyunca görüntülü görüşme hakkı elde ediyor.

14 branşta 50’ye yakın doktordan 7/24 randevu oluşturulabiliyor

Doktorum Cebimde Sigortası’nı satın alan Papara kullanıcıları, çocuk hastalıkları, dermatoloji, iç hastalıkları, beyin cerrahisi, göz hastalıkları, kulak burun boğaz, ortopedi, aile hekimi, genel cerrahi, onkoloji, kadın hastalıkları ve doğum gibi 14 branşta 50’ye yakın uzman doktor için 7 gün, 24 saat randevu oluşturabiliyor. Tek fiyattan sunulan ve bir yıl boyunca geçerli olan sigorta ürünüyle kullanıcılar, 50’ye yakın doktor arasından seçtikleri uzmanlarla randevu tarih ve saatlerinde ücretsiz görüntülü görüşme gerçekleştirebiliyor.

Diyetisyen ve psikolog hizmeti de sunuyor

Doktorum Cebimde Sigortası’nın kapsadığı tıbbi uzmanlık alanları arasında diyetisyen ve psikolog da yer alıyor. Kullanıcılar, seçtikleri diyetisyen ve psikologla yılda 6 kez ücretsiz görüntülü görüşme gerçekleştirebiliyor. Ayrıca sigorta ürünü, ferdi kaza teminatları da içeriyor.

Check Up hediyesi ve %5 anında nakit kazanma fırsatıyla geliyor

Papara’dan kendileri için ya da başkası için birkaç adımda Doktorum Cebimde Sigortası satın alan Papara kullanıcıları, anlaşmalı kuruluşlarda geçerli olan ve tam kan sayımı, tam idrar testi, total kolesterol, açlık kan şekeri, EKG, tek yönlü akciğer grafisi, sedimantasyon ve doktor değerlendirme süreçlerini kapsayan Check Up hediyesinden yılda bir kez ücretsiz yararlanabiliyor. Öte yandan Papara’nın harcadıkça anında nakit kazandıran Cashback programının geçerli olduğu sigorta ürününü satın alan kullanıcılar, hesaplı sigorta bedelinin %5’ini anında nakit olarak kazanıyor. Ayrıca Papara kullanıcıları, Doktorum Cebimde’yi kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğiyle satın alabiliyor.

Sigorta ürünlerinin beşincisi

Doktorum Cebimde, 2022’de sigorta aracılığı alanında bir şirket kurarak kullanıcılarına hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli deneyimlerle sigorta ürünleri de sunmaya başlayan Papara’nın bu alandaki beşinci ürünü olarak öne çıkıyor. Doktorum Cebimde online sağlık danışmanlığı hizmeti aracılığının yanı sıra şimdiye kadar Cep Telefonu Sigortası, Evcil Hayvan Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası ve Konut Sigortası ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan Papara, ilerleyen süreçte Ferdi Kaza Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık ve Deprem Sigortası gibi ürünlerini devreye almayı planlıyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]